×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Wednesday, 28 September , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 2 خبر

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یزد، « دکتر محمدصالح جوکار» نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته دفاع مقدس از نمایندگی خبرگزاری دفاع مقدس در یزد بازدید کرد. وی در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: وجود خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها حائز اهمیت است بخصوص در حوزه دفاع مقدس که اهمیت دوجندانی دارد. آنچه که ما در طول هشت سال دفاع مقدس شاهد آن بودیم همچنان جای بحث دارد چرا که ...

اغتشاشات با مطالبه مردم فاصله زیادی دارد/ ردپای دشمن در خط خشونت ها مشهود است دکتر محمدصالح جوکار در گفت وگو با ایسنا، در واکنش به حرکات تند و خشونت آمیز در تجمعات چند روز گذشته  بعد از فوت «مهسا امینی» بیان کرد: بحث مطالبه گری یک موضوع است و بحث ایجاد اغتشاش و به حاشیه بردن مطالبات مردم با حضور دشمن ها و دروغ پردازی موضوع دیگری است. امروز دشمن پروژه ناامن سازی و ایجاد آشوب در داخل کشور ما را دنبال می کند. در ناامنی ها ...

زنگ مهر و مقاومت همزمان با بازگشایی مدارس و همکلاسی مهربان با توزیع یک هزار بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان بی بضاعت در هنرستان کاردانش دخترانه ۱۵ خرداد یزد به صدا درآمد. محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در این مراسم، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره ۳۶ هزار شهید دانش آموز کشورمان، اظهار کرد: همین جانفشانی‌ها امروز جایگاه ایرانی و ایران اسلامی را از هر کسی در جهان برتر و ...

پیام تبریک دکتر جوکار به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس
24 سپتامبر 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس و نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در پیامی فرارسیدن چهل و دومین سالگرد هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

راه ورزنه به ندوشن با اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تکمیل می شود
24 سپتامبر 2022

جوکار گفت: امسال توافقی با ایمیدرو و وزارت راه و شهرسازی کردیم و ۷۰ میلیارد تومان برای حل مشکل راه ورزنه به ندوشن اختصاص یافت تا برای همیشه مشکل آن حل شود.

مذاکره مستقیم با آمریکا یعنی امتیاز دادن به طرف مقابل
22 سپتامبر 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با انتقاد از بدعهدی های آمریکا تاکید کرد: مذاکره مستقیم با آمریکا یعنی امتیاز دادن به طرف مقابل.

صحبت های دکتر جوکار در بازدید از خبرگزاری ایکنا استان یزد
19 سپتامبر 2022

جوکار، نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن و رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی از خبرگزاری ایکنا شعبه یزد بازدید و در جریان فعالیت‌های این رسانه قرار گرفت.

جانبازان و معلولان باید سالن ورزشی مجهز و مستقل داشته باشند
19 سپتامبر 2022

دکتر جوکار با اشاره به لزوم توجه دستگاه‌های اجرایی جهت رفع مشکلات جانبازان و معلولان، گفت: جانبازان و معلولان باید سالن ورزشی مجهز و مستقل داشته باشند.

شرکت‌های استان یزد باید در داخل استان سرمایه‌گذاری کنند
18 سپتامبر 2022

جوکار با اشاره به اینکه برخی صنایع معدنی فکر می‌کنند این سرمایه ارث پدرشان است، گفت: شرکت‌های استان یزد باید در داخل استان سرمایه‌گذاری کنند.

بی اردگی دوباره اروپا/غرب می خواهد ایران را مخالف توافق جلوه دهد
18 سپتامبر 2022

دکتر جوکار تاکید کرد: تا چندی پیش که آمریکایی ها مخالفتی با پیشنهادات ایران نداشتند اروپایی‌ها نیز پیشنهادات ما را سازنده می خواندند اما بلافاصله بعد از تغییر موضع غرب دیدیم که اروپایی ها رنگ عوض کرده و بار دیگر وابستگی خود را به نمایش گذاشتند.

دور دوم سفرهای استانی ریاست جمهوری پیگیری میزان تحقق مصوبات دور اول سفرها باشد
14 سپتامبر 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی معتقد است بیشترین مصوبات در دور اول سفرهای استانی ریاست جمهوری پیرامون تکمیل پروژه‌ها و طرح‌های نیمه تمام بر زمین مانده بود که اعتباراتی برای تکمیل آنها به تصویب رسید و اکنون در دور دوم باید نتیجه کار بررسی و گزارش ارائه شود.