×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 1 خبر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس، با پیگیری های مستمر دکتر محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، زارچ به عنوان یکی دیگر از شهرستان های استان یزد اعلام شد. جوکار با اشاره درخواست های چندین ساله مردم زارچ جهت ارتقا این بخش به شهرستان، گفت: چندین سال است که درخواست مردم بخش زارچ را پیگیری کردیم که با تصویب در هیات دولت این بخش به شهرستان ارتقا ...

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در پیامی فرارسیدن دهه فجر را تبریک گفت. در این پیام آمده است: دهه‌ی فجر، در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و آن بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است. (مقام معظم رهبری) دهه مبارک فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام و‌ تجلی شکوهمند حماسه ملتی است که با انقلاب اسلامی خویش، برگی را در ...

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد صالح جوکار در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مورد طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطالبه رهبر معظم انقلاب از نمایندگان مجلس در خردادماه امسال، گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار تنها و تنها به سیاست‌های کلی انتخابات و اصلاح قانون انتخابات اشاره داشتند. یکسری نقص و ...

اقدام پارلمان اروپا برای سنجش واکنش ایران بود
31 ژانویه 2023

دکتر جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران نوعی آزمایش و تمرین بود و آن‌ها قصد داشتند واکنش‌های متقابل از سوی جمهوری اسلامی ایران را بسنجند.

دستگاه های اجرایی در اعطای مجوز پروژه های خیری تعلل نکنند/ پیگیر رفع کمبود ۱۴ پایگاه اورژانس شهر یزد هستیم
29 ژانویه 2023

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس با بیان اینکه پیگیر رفع کمبود 14 پایگاه اورژانس شهر یزد هستیم، گفت: دستگاه های اجرایی در اعطای مجوز پروژه های خیری تعلل نکنند.

بررسی مشکلات محله‌های اسکان و عسکریه یزد توسط دکتر جوکار
28 ژانویه 2023

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با حضور در محله‌های اسکان و عسکریه یزد با مردم دیدار و مسائل و مشکلات این مناطق را بررسی کرد.

دریافت وجه کامل خودرو پیش از قرعه‌کشی توسط خودروسازان غیرشرعی و غیرقانونی است/ مجلس در این خصوص از وزیرصمت مطالبه خواهد کرد
25 ژانویه 2023

رییس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس نسبت به دریافت کامل وجهه خودرو قبل از قرعه کشی توسط شرکت های خودرو ساز ایران خودرو و سایپا واکنش نشان داد و گفت: این روند به ضرر مردم است و باید وزیر پاسخگو باشد.

برگزاری جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی فرصتی مهم برای معرفی فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی
24 ژانویه 2023

دکتر جوکار گفت: برگزاری رویدادهایی مانند بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه‌گویی در استان یزد منجر به شناخت بیشتر جامعه و مردم اقوام مختلف کشور نسبت به استان یزد و ویژگی‌های این استان در حوزه‌های فرهنگی، علمی و اجتماعی می‌شود.

رویکرد وزارت بهداشت محرومیت زدایی در سلامت است
22 ژانویه 2023

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات وزارت بهداشت در یک سال و چهار ماه گذشته، گفت: آغاز ژن درمانی در ایران از اقدامات خوب وزارت بهداشت در دوره جدید است.

در بحث اشتغال باید به سمت بکارگیری فارغ التحصیلان دانشگاهی حرکت کنیم
21 ژانویه 2023

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیرکل صنعت، معدن و تجارت یزد گفت: در بحث اشتغال باید به سمت بکارگیری فارغ التحصیلان دانشگاهی حرکت کنیم.

پیام قدردانی جوکار از حضور پرشور مردم در دیدار با ریاست جمهوری
16 ژانویه 2023

نماینده مردم یزد، اشکذر در مجلس شورای اسلامی در پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم استان یزد در استقبال از رئیس جمهور قدردانی کرد.