×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : جمعه, ۱۵ مهر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Friday, 7 October , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

دکتر محمدصالح جوکار، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی و احسان عابدی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با دکتر اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و گفتگو کردند. وی در این دیدار با اشاره به پایتخت صحیفه سجادیه بودن یزد گفت: صحیفه گرانقدر سجادیه همچنان در بین مردم غریب است و لازم است با حمایت های وزارت فرهنگ، تولیدات چندرسانه ای در این زمینه تولید و عرضه شود. رئیس کمیسیون داخلی و شوراهای مجلس همچنین ...

محمدصالح جوکار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برگزاری اجتماعات در چارچوب قانون گفت: در راستای اجرای اصل 27 قانون اساسی، دنبال این هستیم که قانون تشکیل اجتماعات و راهپیمایی ها را داشته باشیم از این رو طرحی در این خصوص آماده شده و کار کارشناسی روی آن صورت گرفته که باید در کمیسیون تصویب و به صحن علنی برود. نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه در این در طرح مکان هایی برای برگزاری ...

دکتر محمدصالح جوکار در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به حوادث اخیر در کشور گفت: اعتراض و اغتشاش دو مقوله جدا از هم هستند، اعتراضات معمولا برای مطالبات صنفی، اجتماعی، سیاسی و با احترام به قوانین انجام می‌گیرد اما متاسفانه در حوادث اخیر عده‌ای با منحرف کردن مطالبات مردم دست به اغتشاش زدند. وی ادامه داد: در حوادث اخیر جریاناتی، با تهییج و تحریک افکار عمومی و با نفوذ به جریان‌های مطالبه‌گر مردمی با منحرف کردن مطالبه ...

اقتدار انقلاب اسلامی به برکت دفاع مقدس است
02 اکتبر 2022

دکتر جوکار با بیان اینکه رزمندگان دفاع مقدس به حقانیت خود ایمان داشتند، گفت: پیروزی و اقتدار امروز انقلاب اسلامی در سایه ارزش‌های دفاع مقدس شکل گرفت.

مردم در مطالبه‌گری باید آگاهانه مانع تحقق اهداف تجزیه طلبانه دشمن شوند
02 اکتبر 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تجربه تاریخی نشان می دهد که دشمن به دنبال نفوذ از محل نقاط ضعف بوده و مردم باید با هوشیاری در صحنه حاضر شده و مطالبات و نظرات خود را اعلام کنند.

روبیکا دکتر جوکار راه اندازی شد+لینک
01 اکتبر 2022

روبیکا دکتر محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی راه اندازی شد.

خدمات درمانی رایگان به فرهنگیان بازنشسته ارائه شود/ فرهنگیان نیازمند درمانگاه و بیمارستان تخصصی هستند
01 اکتبر 2022

دکتر جوکار با اشاره به اینکه فرهنگیان نیازمند درمانگاه و بیمارستان تخصصی هستند، گفت: خدمات درمانی باید به صورت رایگان به فرهنگیان بازنشسته ارائه شود.

پیام نماینده مردم به مناسبت آغاز سال تحصیلی
29 سپتامبر 2022

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی پیام صادر کرد.

پیام دکتر جوکار به مناسبت فرارسیدن روز آتش نشانی و ایمنی
29 سپتامبر 2022

دکتر جوکار طی پیامی، هفتم مهرماه روز آتش‌نشانی و ایمنی را به جامعه آتش‌نشانان تبریک گفت.

صحبت های دکتر جوکار در بازدید از خبرگزاری دفاع مقدس در یزد
28 سپتامبر 2022

دکتر محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته دفاع مقدس از نمایندگی خبرگزاری دفاع مقدس در یزد بازدید کرد.

اغتشاشات با مطالبه مردم فاصله زیادی دارد/ ردپای دشمن در خط خشونت ها مشهود است
28 سپتامبر 2022

دکتر جوکار با تاکید بر اینکه کمیسیون ابعاد اغتشاشات اخیر را بررسی خواهد کرد، تاکید کرد که ردپای دشمن در اغتشاشات مشهود است و این رفتارهای خشونت آمیز با مطالبه مردم فاصله زیادی دارد.