×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Monday, 30 January , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس، دکتر محمد صالح جوکار در آئین افتتاحیه پروژه عمرانی ساخت پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی 115 شهری شاهدیه، با اشاره به اینکه عمل خیر، ثواب بسیار زیادی دارد مخصوصا اینکه با اتمام آن خدمات درمانی به مردم ارائه شود، اظهار داشت: اینکه فرآیند مجوزهای این زمین دو سال طول کشیده جای تعجب دارد، برای یک کار خیری نباید مدت زمان طولانی باشد بلکه باید در سریعترین ...

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از مدیران دستگا‌های مختلف استان، مسائل و مشکلات مناطق اسکان و عسکریه یزد را در حوزه‌های مختلف بررسی کرد. جوکار در حاشیه این نشست، مشکلات این محلات را کمبود فضای آموزشی، فرهنگی، درمانی و ورزشی عنوان کرد و گفت: تصریح در شبکه فاضلاب شهری، بررسی و حل سند زمین و منازل مسکونی هم از موضوعاتی بود که مصوبات خوبی را در پی ...

رییس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس در گفتگو باروزپلاس نسبت به دریافت کامل وجهه خودرو قبل از قرعه کشی توسط شرکت های خودرو ساز ایران خودرو و سایپا واکنش نشان داد و گفت: این روند به ضرر مردم است و باید وزیر پاسخگو باشد. دکتر محمد صالح جوکار گفت: اگر قرار است قرعه کشی خودرو انجام شود نباید وجهی از مردم دریافت کنند. بلکه باید قرعه کشی صورت بگیرد و بعد از آن هر کسی اسمش درآمد پول را واریز کند‌. این موضوع طبیعتا عادلانه است . ...

برگزاری جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی فرصتی مهم برای معرفی فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی
24 ژانویه 2023

دکتر جوکار گفت: برگزاری رویدادهایی مانند بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه‌گویی در استان یزد منجر به شناخت بیشتر جامعه و مردم اقوام مختلف کشور نسبت به استان یزد و ویژگی‌های این استان در حوزه‌های فرهنگی، علمی و اجتماعی می‌شود.

رویکرد وزارت بهداشت محرومیت زدایی در سلامت است
22 ژانویه 2023

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات وزارت بهداشت در یک سال و چهار ماه گذشته، گفت: آغاز ژن درمانی در ایران از اقدامات خوب وزارت بهداشت در دوره جدید است.

در بحث اشتغال باید به سمت بکارگیری فارغ التحصیلان دانشگاهی حرکت کنیم
21 ژانویه 2023

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیرکل صنعت، معدن و تجارت یزد گفت: در بحث اشتغال باید به سمت بکارگیری فارغ التحصیلان دانشگاهی حرکت کنیم.

پیام قدردانی جوکار از حضور پرشور مردم در دیدار با ریاست جمهوری
16 ژانویه 2023

نماینده مردم یزد، اشکذر در مجلس شورای اسلامی در پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم استان یزد در استقبال از رئیس جمهور قدردانی کرد.

۱۵ زمین چمن مصنوعی در روستای استان یزد ایجاد می شود
16 ژانویه 2023

جوکار گفت: با توجه به کمبود فضای ورزشی در روستاها، با پیگیری های صورت گرفته ۱۵ زمین چمن مصنوعی در روستاهای یزد، اشکذر و زارچ راه اندازی خواهد شد.

دعوت جوکار از مردم استان یزد برای استقبال از رئیس جمهور و هیئت دولت
16 ژانویه 2023

محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در پیامی از مردم برای استقبال از رئیس جمهور مردمی و هیئت دولت دعوت کرد.

قطارهای پردیس یزد – تهران باز می‌گردند
16 ژانویه 2023

پس از پیگیری های نماینده مردم یزد در مجلس و با دستور قاطع وزیر،قطارهای پردیس یزد - تهران دوباره فعالیت خود را از سر خواهند گرفت.

حق انتقاع معادن به اعتبار خط انتقال آب یزد اضافه شد
10 ژانویه 2023

دکتر جوکار از اضافه شدن حق انتفاع معادن به منابع تامین اعتبار ابرپروژه خط انتقال آب خلیج فارس به استان های فلات مرکزی خبر داد.