×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : یکشنبه, ۹ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Sunday, 29 January , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 1 خبر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس، دکتر محمد صالح جوکار در آئین افتتاحیه پروژه عمرانی ساخت پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی 115 شهری شاهدیه، با اشاره به اینکه عمل خیر، ثواب بسیار زیادی دارد مخصوصا اینکه با اتمام آن خدمات درمانی به مردم ارائه شود، اظهار داشت: اینکه فرآیند مجوزهای این زمین دو سال طول کشیده جای تعجب دارد، برای یک کار خیری نباید مدت زمان طولانی باشد بلکه باید در سریعترین ...

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از مدیران دستگا‌های مختلف استان، مسائل و مشکلات مناطق اسکان و عسکریه یزد را در حوزه‌های مختلف بررسی کرد. جوکار در حاشیه این نشست، مشکلات این محلات را کمبود فضای آموزشی، فرهنگی، درمانی و ورزشی عنوان کرد و گفت: تصریح در شبکه فاضلاب شهری، بررسی و حل سند زمین و منازل مسکونی هم از موضوعاتی بود که مصوبات خوبی را در پی ...

دکتر محمد صالح جوکار نماینده یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به  به عملکرد وزارت بهداشت گفت: در این دوران وزارت بهداشت، اقدامات خوبی همچون مهار کرونا و کاهش آمار فوتی کرونا از 700 تا 800 نفر در روز به صفر، اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری پس از 15 سال وقفه، تقویت نظام بیمه ای و بیمه شش میلیون نفر فاقد بیمه و از افراد سه دهک پایین جامعه گام های موثری در خدمت رسانی به مردم ...

پیام قدردانی جوکار از حضور پرشور مردم در دیدار با ریاست جمهوری
16 ژانویه 2023

نماینده مردم یزد، اشکذر در مجلس شورای اسلامی در پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم استان یزد در استقبال از رئیس جمهور قدردانی کرد.

۱۵ زمین چمن مصنوعی در روستای استان یزد ایجاد می شود
16 ژانویه 2023

جوکار گفت: با توجه به کمبود فضای ورزشی در روستاها، با پیگیری های صورت گرفته ۱۵ زمین چمن مصنوعی در روستاهای یزد، اشکذر و زارچ راه اندازی خواهد شد.

قطارهای پردیس یزد – تهران باز می‌گردند
16 ژانویه 2023

پس از پیگیری های نماینده مردم یزد در مجلس و با دستور قاطع وزیر،قطارهای پردیس یزد - تهران دوباره فعالیت خود را از سر خواهند گرفت.

حق انتقاع معادن به اعتبار خط انتقال آب یزد اضافه شد
10 ژانویه 2023

دکتر جوکار از اضافه شدن حق انتفاع معادن به منابع تامین اعتبار ابرپروژه خط انتقال آب خلیج فارس به استان های فلات مرکزی خبر داد.

انتقاد به انتقال آب، یک جریان انحرافی است/ منتقدین از ضعف مسئولین سابق فرار می کنند
09 ژانویه 2023

دکتر جوکار، نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس، گفت: اینکه گفته می‌شود «انتقال آب ضرورتی ندارد» به نظر یک جریان انحرافی است؛ تأمین امنیت آب برای توسعه استان و نیاز آبی که استان با آن مواجه است، ضرورت دارد.

مسئولان مانند شهید سلیمانی به وعده‌های خود عمل کنند
03 ژانویه 2023

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: شهید سلیمانی فرمانده ای بود که تنها به دستور و فرمان اکتفا نمی کرد بلکه در صف مقدم نبرد با دشمنان بود.

متاسفانه خانواده ها در بحث فرزندآوری به سمت راحت طلبی رفته اند/ شعار «فرزند کمتر زندگی بهتر» بزرگترین اشتباه بود
31 دسامبر 2022

دکتر جوکار با بیان اینکه شعار فرزند کمتر زندگی بهتر بزرگترین اشتباه بود، گفت: متاسفانه خانواده ها در بحث فرزندآوری به سمت راحت طلبی رفته اند.

سلسله دیدارهای مردمی نماینده مردم در محله اکبر آباد یزد
28 دسامبر 2022

سلسله دیدارهای مردمی دکتر جوکار نماینده مردم جمعه 18 آذر ماه در تکیه حضرت ابوالفضل(ع) اکبر آباد برگزار شد.