×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : چهارشنبه, ۱۲ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Wednesday, 1 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 2 خبر

رییس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس در گفتگو باروزپلاس نسبت به دریافت کامل وجهه خودرو قبل از قرعه کشی توسط شرکت های خودرو ساز ایران خودرو و سایپا واکنش نشان داد و گفت: این روند به ضرر مردم است و باید وزیر پاسخگو باشد. دکتر محمد صالح جوکار گفت: اگر قرار است قرعه کشی خودرو انجام شود نباید وجهی از مردم دریافت کنند. بلکه باید قرعه کشی صورت بگیرد و بعد از آن هر کسی اسمش درآمد پول را واریز کند‌. این موضوع طبیعتا عادلانه است . ...

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس، محمد کاظم صادقیان مدیرکل جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد با حضور در دفتر دکتر جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن به ارائه های برنامه های خود در این اداره کل پرداخت. دکتر جوکار در این جلسه با تاکید بر اینکه معادن از انفال بوده و متعلق به مردم است، گفت: اینکه اکنون معادن به صورت سرمایه گذاری شده و عده اندکی از آن سود می برند در ...

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس ظهر امروز در نماز جمعه شهرستان اشکذر ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه (س) با اشاره به حوادث اخیر کشور، گفت: در اغتشاشات اخیر راهبرد اصلی آمریکایی ها مبتنی بر انحراف افکار عمومی نسبت به واقعیت ها و حقایق جامعه بود. دشمن دنبال این است که با فریبکاری، تردید در کارآمدی ...

دستگاه های خدمات رسان طبق قانون باید تا ابتدای نواحی صنعتی خدمات ارائه کنند/ قیمت زمین شهرک های صنعتی باید واقعی باشد نه غیرواقعی
18 دسامبر 2022

دکتر جوکار با تاکید بر اینکه قیمت زمین شهرک های صنعتی باید واقعی باشد نه غیرواقعی، گفت: دستگاه های خدمات رسان طبق قانون باید تا ابتدای نواحی صنعتی خدمات ارائه کنند.

فیلم/ بازدید نماینده مردم از کارخانه نیمه فعال خودروسازی یزد
15 دسامبر 2022

دکتر محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس و نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با حضور در کارخانه نیمه فعال خودروسازی یزد از نزدیک در جریان مشکلات و چالش های این بخش قرار گرفت.

دولت برنامه ای برای تغییر قیمت سوخت ندارد
30 نوامبر 2022

دکتر جوکار گفت: دولت فعلا درباره تغییر قیمت سوخت عمومی برنامه ای وجود ندارد، در لایحه بودجه درآمدی از محل قیمت سوخت عمومی اتفاق نمی افتد، اما در بخش صنعت ممکن است قیمت سوخت افزایش یابد.

ظرفیت بالای یزد در تولید انواع دارو
27 نوامبر 2022

دکتر جوکار با اشاره به ظرفیت استان یزد در تولید انواع دارو، گفت: با راه اندازی مرکز پالایشگاه خونی می توانیم تولید دارو را در داخل دنبال کنیم.

فیلم/ جزئیات جلسه دکتر جوکار با وزیر نیرو جهت تامین بودجه ۱۲۰۰ میلیاردی برای طرح های آب و برق استان یزد
23 نوامبر 2022

نماینده مردم با وزیر نیرو جهت تامین بودجه 1200 میلیاردی برای طرح های آب و برق استان یزد برگزار شد.

پیگیری نماینده مردم برای تأمین بودجه ۱۲۰۰ میلیارد تومانی پروژه های آب و برق استان یزد
17 نوامبر 2022

جلسه دکتر محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس و نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس با وزیر نیرو جهت رفع مشکلات حوزه آب و برق استان یزد برگزار شد.

موافقت مجلس با افزایش حقوق بازنشستگان و کارکنان دولت
01 نوامبر 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس ، از افزایش حقوق بازنشستگان و کارکنان دولت از ماه مهر امسال خبر داد.

لزوم راه اندازی سامانه بانک اطلاعاتی معادن/ انتظار به‌حق مردم، انجام مسئولیت‌های اجتماعی معادن است
24 اکتبر 2022

دکتر جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم راه اندازی سامانه بانک اطلاعاتی معادن، گفت: انتظار به‌حق مردم، انجام مسئولیت‌های اجتماعی معادن است.