×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : دوشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Monday, 26 September , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در نشست هم اندیشی توسعه دیار تاریخی ندوشن که در سالن همایشات پارک علم و فناوری یزد برگزار شد گفت: امیدواریم آنچه از هشت سال دفاع مقدس برداشت کردیم و امروز درعرصه دفاعی به کار گرفتیم و قدرت بازدارندگی خود را افزایش دادیم در تمام عرصه های دیگر نیز به نمایش بگذاریم. نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ندوشن دارای ...

محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در شورای معادن استان یزد که در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد، گفت: بعضی از شرکت‌های معدنی بزرگ در استان یزد به نوعی این احساس را دارند که وقتی در یزد بهره‌برداری می‌کنند، به مردم و مسئولین استان لطف ‌می‌کنند و باید طلبکار باشند. معدنی در استان یزد با غنای 70 درصد سنگ آهن برداشت کرده و سود عملیاتی سرشاری عاید شرکت بهره‌بردار شده است اما این سود ...

محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوش در مجلس شورای اسلامی در جلسه شورای معادن استان یزد گفت: بعضی از شرکت‌های معدنی بزرگ در استان یزد به نوعی این احساس را دارند که وقتی در یزد بهره‌برداری می‌کنند؛ به مردم و مسئولین استان لطف ‌می‌کنند و باید طلبکار باشند. معدنی در استان یزد با غنای ۷۰ درصد سنگ آهن برداشت کرده و سود عملیاتی سرشاری عاید شرکت بهره‌بردار شده است اما این سود سرشار را در استان دیگر ...

فیلم/ فکری به حال وضعیت نابسامان شهرک صنعتی یزد کنید
08 سپتامبر 2022

دکتر جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس در جلسه شورای برنامه ریزی استان یزد به بیان صحبت در خصوص وضعیت نابسامان شهرک صنعتی پرداخت.

صحبت های دکتر جوکار در سفر وزیر صمت به یزد
04 سپتامبر 2022

دکتر جوکار در سفر وزیر صمت به استان یزد در خصوص مسائل و مشکلات موجود استان به صحبت پرداخت.

یزد نیازمند شهرک صنعتی جدید است
28 آگوست 2022

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش در مجلس با بیان این‌که یزد نیازمند شهرک صنعتی جدید است، گفت: پارک علم و فناوری ظرفیت حضور شرکت جدید را ندارد.

سپردن بودجه‌های استانی به وزارتخانه‌ها آفت کشور است
21 آگوست 2022

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی گفت: معنا ندارد بودجه پروژه‌ای در سطح استان و روستا به وزارتخانه اختصاص پیدا کند.

پیگیری مشکلات استان یزد توسط دکتر جوکار در دیدار با رئیس جمهور+تصویر
09 آگوست 2022

دکتر جوکار در دیدار با رئیس جمهور به بیان مسائل و مشکلات استان یزد پرداخت و از ایشان درخواست کرد تا نسبت به رفع این مشکلات اقدامات جدی صورت پذیرد.

سامانه مودیان مالیاتی سازوکاری برای مالیات‌ستانی عادلانه است
21 جولای 2022

جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس، ضمن اشاره به اینکه سامانه مودیان مالیاتی می تواند فعالیت‌های سوداگرانه را به طور جدی مورد هدف قرار دهد، افزود: این اقدام علاوه بر کمک به رونق تولید، به افزایش درآمدهای دولت و کاهش کسری بودجه منجر می‌شود.

بررسی شود چرا تعاونی‌ها از ابتدای انقلاب تاکنون موفق نبوده‌اند
17 جولای 2022

جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس با بیان اینکه سهام‌دار بودن کارگران در کارخانه‌جات سود همه جانبه دارد، گفت: بررسی شود چرا تعاونی‌ها از ابتدای انقلاب تاکنون موفق نبوده‌اند.

تفکیک وزارت صمت نیازمند کار کارشناسی است
17 جولای 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: برای تفکیک وزارت صمت و تشکیل وزارتخانه جدید در نیازمند نظرات کارشناسی هستیم و باید در این بخش برنامه‌ریزی و اقدامات اساسی و راهبردی صورت بگیرد.