×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : چهارشنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Wednesday, 28 September , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 2 خبر

اغتشاشات با مطالبه مردم فاصله زیادی دارد/ ردپای دشمن در خط خشونت ها مشهود است دکتر محمدصالح جوکار در گفت وگو با ایسنا، در واکنش به حرکات تند و خشونت آمیز در تجمعات چند روز گذشته  بعد از فوت «مهسا امینی» بیان کرد: بحث مطالبه گری یک موضوع است و بحث ایجاد اغتشاش و به حاشیه بردن مطالبات مردم با حضور دشمن ها و دروغ پردازی موضوع دیگری است. امروز دشمن پروژه ناامن سازی و ایجاد آشوب در داخل کشور ما را دنبال می کند. در ناامنی ها ...

محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه عدم مذاکره مستقیم با آمریکا موضوع جدیدی نیست در گذشته هم مطرح بود، گفت: با توجه به اینکه نمی توان به قول آمریکایی ها اعتماد کرد لذا نشستن و مذاکره مستقیم با آنها به معنای دادن امتیاز به طرف مقابل است. نماینده مردم یزد در مجلس ادامه داد: آمریکایی ها تلاش دارند با جمهوری اسلامی نشست های رو در رو داشته باشند اما این مذاکرات هم بی حاصل خواهد بود، آنها فقط می ...

محمدصالح جوکار در گفت وگو با ایـــــسنا با اشاره به تغییر موضع تروئیکای اروپا در بیانیه ای که روز شنبه صادر کرده اند، بیان کرد: در تجربیاتی که ما از گذشته تا به امروز داریم کشورهای اروپایی از خودشان اختیاری نداشته و ندارند. تجربه به ما ثابت کرده که کشورهای اروپایی کاملا دست نشانده دولت آمریکا هستند و تصمیماتی که آمریکایی ها می گیرند برای آنها اهمیت ویژه ای دارد. وی در ادامه اظهار کرد: تا قبل از رد و بدل کردن پیشنهادات و شروط ...

دور دوم سفرهای استانی ریاست جمهوری پیگیری میزان تحقق مصوبات دور اول سفرها باشد
14 سپتامبر 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی معتقد است بیشترین مصوبات در دور اول سفرهای استانی ریاست جمهوری پیرامون تکمیل پروژه‌ها و طرح‌های نیمه تمام بر زمین مانده بود که اعتباراتی برای تکمیل آنها به تصویب رسید و اکنون در دور دوم باید نتیجه کار بررسی و گزارش ارائه شود.

تلاش می کنیم انتخابات ۱۴۰۲ با قانون جدید برگزار شود
08 سپتامبر 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه اسفند سال آینده انتخابات مجلس برگزار خواهد شد، تلاش می‌کنیم هر چه زودتر بررسی این طرح در مجلس به اتمام برسد.

اصلاح قانون انتخابات ضروری است
08 سپتامبر 2022

دکتر جوکار با اشاره به طرح موضوع اصلاح قانون انتخابات از مجلس دهم، گفت: در دوره گذشته مجلس اصلاحات قانون انتخابات به نتیجه نرسید و به همین دلیل اکنون در دستور کار مجلس قرار گرفته و طرحی آماده شده است تا بتوانیم اصلاح قانون انتخابات را به نتیجه برسانیم.

واکنش دکتر جوکار به دیوارکشی ترکیه در مرز ایران
08 سپتامبر 2022

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس از دیوار کشی ترکیه در مرز ایران انتقاد کرد و خواستار پیگیری این موضوع از سوی گروه دوستی پارلمانی و اتحادیه بین المجالس شد.

قوه قضائیه به طور جدی به پرونده فولاد مبارکه رسیدگی و حکم صادر کند
31 آگوست 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی، فساد در فولاد مبارکه را نتیجه کوتاهی مدیران دانست و از قوه قضائیه خواست به طور جدی به این پرونده رسیدگی و احکام لازم را برای آن صادر کند.

اکثر مصوبات سفرهای استانی رئیس جمهور اجرایی شده است
29 آگوست 2022

دکتر جوکار گفت: یکی از اقدامات مهم دولت سیزدهم، انجام سفرهای استانی است که مصوبات این سفرها در یک سال گذشته در اکثر موارد اجرایی شده است.

طرح شفافیت قوای سه‌گانه مطالبه مردم از مجلس یازدهم است/ اکثر ایرادات و ابهامات طرح برطرف شده است
28 آگوست 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: طرح شفافیت قوای سه‌گانه، دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها مطالبه مردم از مجلس یازدهم بود لذا نمایندگان پای کار هستند و اکثر ایرادات و ابهامات آن برطرف شد.

اصلاح موادی از قانون انتخابات در دست بررسی است
15 آگوست 2022

جوکار، نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس در تشریح ‌بررسی طرح یک‌فوریتی اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی که با حضور کارشناس مرکز پژوهش‌های مجلس و دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط در دستور کار هفته جاری کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس قرار دارد، اظهارکرد: در ملاقاتی که نمایندگان مجلس با مقام معظم رهبری داشتند، بر اصلاح قوانین به‌ویژه قانون انتخابات تأکید و مقرر شد تا اصلاح این قوانین در دستور کار قرار بگیرد.