×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : جمعه, ۷ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Friday, 27 January , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی طی پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم استان یزد در استقبال از رئیس جمهور قدردانی کرد. در این پیام آمده است: مردم ولایتمدار و غیور استان یزد با استقبالی کم‌نظیر و حماسی از رئیس‌جمهور و هیأت دولت، بار دیگر اثبات نمودند که در پاسداری از انقلاب و خون شهداء پشتوانه نظام مقدس ...

به گزارش روابط عمومی نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس؛ دکتر محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در پیامی از مردم برای استقبال از رئیس جمهور مردمی و هیئت دولت دعوت کرد. بسمه تعالی من میدانم مسئله مهم استان یزد، مسئله آب است. (رهبر معظم انقلاب) ضمن خیرمقدم به رئیس جمهور محترم آیت الله سید ابراهیم رئیسی، معاونین و وزرای سخت کوش و پرتلاش دولت انقلابی و مردمی، خداوند سبحان ...

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، دکتر محمدصالح جوکار در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور، گفت: نزدیک به 400 روز از سفر رئیس جمهور محترم به یزد می گذرد و روزی که بیان کردم با سفر رئیس جمهور امیدوار به تحولات جدی در یزد هستیم اما همچنان خشکسالی، کمبود آب قصه پر غصه یزد برای ادامه حیات است، هر چند زحمات زیادی برای تخصیص درآمدهای دو معدن برای انتقال آب ...

حماسه ۹ دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است
31 دسامبر 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در پیامی به مناسبت گرامی داشت حماسه ۹ دی این روز را نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی دانست که برای حفظ اصول و آرمان‌های انقلاب اسلامی پایداری کردند.

بودجه سالیانه باید براساس برنامه هفتم توسعه تدوین شود
28 دسامبر 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با بیان اینکه تاخیر در ارائه برنامه پنج‌ساله هفتم توسعه و بودجه سالیانه مشکلات جدی را ایجاد خواهد کرد، گفت: در واقع این سوال مطرح است که ما بر اساس کدام برنامه توسعه می‌خواهیم بودجه سالیانه را مدنظر قرار دهیم.

مرتفع شدن مشکلات استان با تعامل بین نمایندگان رقم خواهد خورد
20 دسامبر 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: تعامل بین نمایندگان در استان می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد.

شفافیت؛ مطالبه مردمی که مجلس یازدهم آن را عملیاتی کرد/مجلس شفافیت را از خودش آغاز کرده است
19 دسامبر 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس گفت: شفاف سازی قوای سه گانه یکی از اقدامات خوب مجلس یازدهم بوده که امیدوارم هر چه سریع تر تبدیل به قانون شود زیرا این مطالبه مردم است.

خبر منتفی شدن افزایش تعداد نمایندگان مجلس صحت ندارد/ افزایش ۲ نماینده به استان یزد منوط به تصویب در مجلس و تایید شورای نگهبان است
13 دسامبر 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با بیان اینکه خبر منتفی شدن افزایش تعداد نمایندگان مجلس صحت ندارد، گفت: افزایش 2 نماینده به استان یزد منوط به تصویب در مجلس و تایید شورای نگهبان است.

دستور جلسات هفتگی کمیسیونهای مجلس از ۱۹ الی ۲۴ آذرماه + pdf
12 دسامبر 2022

دستور جلسات هفتگی کمیسیونهای مجلس شورای اسلامی از روز شنبه 1401/09/19 الی روز پنجشنبه 1401/09/24 اعلام شد.

جمعی از نمایندگان خواستار رأی‌گیری مجدد برای طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس شدند
12 دسامبر 2022

دکتر جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان در صحن مجلس با امضای بیانیه ای خواستار رأی‌گیری مجدد برای طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی هستند.

تلاش داریم مصوبه اصلاح قانون انتخابات برای مجلس دوازدهم اجرایی شود
11 دسامبر 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: همه تلاش‌مان بر این است تا مصوبه مربوط به اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اجرایی شود.