×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : شنبه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Saturday, 9 December , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 7 خبر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم، رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با بیان اینکه حکمرانی با مشکلاتی مواجه است، اظهار داشت: سیاست های کلی نظام که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی ابلاغ می شود و سپس توسط مجلس تبدیل به برنامه می شود ، چه کسی باید این برنامه را اجرایی کند؟ تا زمانی که در دولت ها ساختار اجرایی سنتی با مدیریت روزمرگی وجود داشته باشد، تحولی ایجاد نخواهد شد. وی در ادامه با اشاره لزوم بهره گیری از ...

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم؛ نشست بررسی مشکلات و مطالبات مؤسسات قرآنی استان یزد، با حضور نواب کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و دکتر جوکار، نماینده مردم، در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برگزار شد. در این جلسه، فعالان قرآنی استان به بیان مسائل، مشکلات و مطالبات خود پرداختند. ...

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم؛ رئیس مجمع نمایندگان استان یزد بنیان کار میراث را حفظ میراث مردم دانست و اظهار داشت: بدون شک یکی از راه های حفظ سازه های میراثی، همراه کردن مردم است و تا آنها در میدان نباشند میراث آنچنان که مطلوب ما می باشد، حفظ نخواهد شد که در این زمینه مشوق هایی نیز باید در نظر گرفته شود. وی با تاکید بر اینکه مردمی سازی میراث کار بسیار خوبی است، افزود: مردم باید تشویق شوند که برای حفظ و نگهداری میراث ...

پیام نماینده مردم به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان
15 جولای 2023

دکتر محمد صالح جوکار رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در پیامی، هجدهم تیرماه روز ادبیات کودکان و نوجوانان را تبریک گفت.

پیام دکتر جوکار به مناسبت هفته عفاف و حجاب
15 جولای 2023

دکتر محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس به مناسبت فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب پیامی صادر کرد.

حضور و سخنرانی دکتر جوکار و رئیس کمیسیون امور فرهنگی مجلس در دوره آموزشی کارگاهی اقناع گران(۲)
15 جولای 2023

دوره آموزشی کارگاهی اقناع گران ۲ (امربه معروف و نهی ازمنکر) با حضور دکتر جوکار نماینده مردم و حجت الاسلام والمسلمین آقا تهرانی رئیس کمیسیون امور فرهنگی مجلس در مدینه العلم کاظمیه یزد برگزار شد.

پیام تبریک نماینده مردم به مناسبت هفته ازدواج
21 ژوئن 2023

دکتر محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با صدور پیامی فرا رسیدن روز ملی ازدواج را تبریک و تهنیت گفت.

تلاش مجلس تصویب قانونی جامع و فراگیر در زمینه حجاب است
11 ژوئن 2023

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: لازم است کاری دقیق و کارشناسی در بررسی لایحه حجاب و عفاف صورت گیرد تا خروجی آن قانونی جامع و فراگیر با در نظر گرفتن مبانی دینی باشد.

دکتر جوکار ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر را تبریک گفت
05 فوریه 2023

دکتر جوکار در پیامی ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر را تبریک گفت.

برگزاری جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی فرصتی مهم برای معرفی فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی
24 ژانویه 2023

دکتر جوکار گفت: برگزاری رویدادهایی مانند بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه‌گویی در استان یزد منجر به شناخت بیشتر جامعه و مردم اقوام مختلف کشور نسبت به استان یزد و ویژگی‌های این استان در حوزه‌های فرهنگی، علمی و اجتماعی می‌شود.

نماینده مردم پای درد دل دانشجویان دانشگاه های استان یزد
28 دسامبر 2022

با توجه به بروز حوادث اخیر در کشور و نیاز مبرم روشنگری در خصوص این جریانات، دکتر جوکار طی هفته های اخیر با حضور در دانشگاه یزد، دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، دانشگاه فرهنگیان استان و دانشگاه فنی و حرفه ای یزد با دانشجویان به صحبت نشست و به سوالات آنها پیرامون مسائل مختلف کشور و حوادث اخیر پاسخ داد.