×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : شنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Saturday, 1 October , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 2 خبر

دکتر محمد صالح جوکار، نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در بازدید از خبرگزاری ایکنای یزد، گفت: جهاددانشگاهی در زمینه ایجاد خبرگزاری قرآنی اقدام بزرگی انجام داد که همین امر در نشر و ترویج فرهنگ قرآنی و پوشش اخبار قرآنی نقش بسزایی دارد چراکه قرآن لازم و ملزوم انقلاب اسلامی و انقلاب ما از قرآن نشئت گرفته است. وی ادامه داد: قانون اساسی و ساختار نظام جمهوری اسلامی برگرفته از قرآن است، لذا وجود چنین ...

محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد انتشار خبری از سوی رییس شورای عالی استان‌ها مبنی بر اینکه تجربه نشان داده است که اثرات منفی انجام پروژه‌های شهری بدون پیوست‌های مطالعاتی غیرقابل اغماض است، از این رو تکلیف شد که در سال ۱۴۰۱در شهر تهران هیچ پروژه بزرگی حتی خطوط جدید متروی تهران بدون پیوست اجتماعی اقدامی انجام ندهند، گفت: این حرف درستی است و در این زمینه قانون هم وجود دارد کما اینکه در ...

محمدصالح جوکار در آئین آغازبکار عملیات عمرانی پردیس سینمایی آسمان یزد که با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، با اشاره به نقش و جایگاه سینما اظهار کرد: امروز سینما در زمینه تبلیغات و مباحث فرهنگی حرف اول را در دنیا می‌زند و استکبار از این هنر و صنعت بیشترین استفاده را برای تخریب فرهنگ ایران به کار می‌گیرد. وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه هر چیزی که از بستر هنر برخیزد، یقیناً آن موضوع پایدار ...

امیدواریم در آینده نزدیک شاهد اثرگذاری بیشتر اقدامات دولت باشیم
14 مارس 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: سال گذشته در چنین ایامی،مردم در یک شرایط ناامیدی درخصوص آینده کشور به سر می‌بردند اما در حال حاضر یک آرامشی در کشور برقرار است.

تعطیلی آموزش‌ها در سال‌های آینده خسارت‌های خود را نشان می‌دهد
17 فوریه 2022

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس بابیان اینکه تعطیلی آموزش‌ها در سال‌های آینده خسارت‌های خود را نشان می‌دهد،گفت: دولت‌ها نتوانسند خسارت کامل اصناف از کرونا را جبران کنند.

سرانه ورزشی دانش‌آموزی یزد بسیار پایین تر از میانگین کشوری است
14 فوریه 2022

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس با اشاره به ضرورت توسعه فضاهای ورزشی دانش‌آموزی در یزد گفت: سرانه ورزشی دانش‌آموزی یزد بسیار پایین تر از میانگین کشوری است.

جزئیات نشست وکلای ملت با وزیر آموزش و پرورش
01 فوریه 2022

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی محور گفت‌وگوی نمایندگان در نشست فردا با وزیر آموزش و پرورش را تشریح کرد.

وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سئوال دکتر جوکار به کمیسیون آموزش می‌آید
28 ژانویه 2022

اعضای کمیسیون آموزش مجلس، هفته آینده از روز یکشنبه تا سه شنبه نشست تخصصی دارند که در روز دوشنبه وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به سئوال ۹ نماینده به کمیسیون آموزش خواهد آمد.

حضرت ام‌البنین نماد ایثار، صبر و بردباری است
15 ژانویه 2022

نماینده یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با جمعی از مادران و همسران شهدا گفت: حضرت ام‌البنین نماد ایثار، صبر و بردباری است.

کاهش ارزش پول ملی و کوچک شدن سفره‎ ها سبب آسیب به اقشار کم ‌درآمد و بازنشستگان شده است
12 ژانویه 2022

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: کاهش ارزش پول ملی و کوچک شدن مداوم سفره ها به مشکلات اقشار کم درآمد و بازنشستگان اضافه کرده است.

بروکراسی‌های اداری مهمترین مشکل مردم محله خرمشهر یزد است
08 ژانویه 2022

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات مطرح شده مردم محله خرمشهر بیشتر مربوط به گرفتاری‌های آن‌ها با ادارات است.