×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : چهارشنبه, ۳۰ شهریور , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Wednesday, 21 September , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، اعضای هیات کمیسیون امور داخلی، کشور و شورا‌های مجلس شورای اسلامی، با رئیس و اعضای ارشد کمیسیون مرکزی انتخابات روسیه دیدار و گفتگو کردند. محمدصالح جوکار در این دیدار گفت: ما برای توسعه روابط دو کشور اهمیت بسیاری قائل هستیم و در این راستا انعقاد قرارداد جامع بلندمدت بین ایران و روسیه و تلاش برای شناخت بیشتر دو ملت ضروری است. نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی افزود: ...

محمد صالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری رفتارهای دوگانه مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی، گفت: روند نفاق در جامعه بین الملل کاملا مشهود است، مدیر کل آژانس در سفر به تهران اظهاراتی را بیان کرد اما خارج از کشور ما و با دیگران به نوع دیگری برخورد می‌کند. متاسفانه گفتار گروسی تغییر و شورای حکام آژانس هم به استناد مدارک و ادعای واهی رژیم صهیونیستی و منافقین گزارش تهیه کرد و در نهایت دیدیم که ...

با صدرور قطعنامه ضدایرانی شورای حکام به نظر می‌رسد که روند مذاکرات رفع تحریم‌ها قدری با ابهاماتی روبه‌رو شده است؛ غربی‌ها از یک‌سو فشار بر ایران را افزایش داده‌اند و از سوی دیگر می‌گویند که به میز مذاکره برگردیم و ایران هم در قبال تصمیم اخیر شورای حکام که مستند به گزارش غیرواقعی آژانس بود، دوربین‌های آژانس را خاموش کرده است. محمدصالح جوکار، نماینده مجلس، در گفتگو با سایت فردا، در این رابطه گفت: «غربی‌ها از طریق ...

روز قدس به نماد مبارزه با صهیونیسم جهانی تبدیل شده است
28 آوریل 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس به نماد مبارزه با صهیونیسم جهانی تبدیل شده است.

لغو تحریم‌ نفتی باید با راستی‌آزمایی همراه باشد
07 آوریل 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: آمریکا باید هزینه خروج از برجام را بدهد و توافقی باید امضا شود که پایدار و ماندگار باشد.

تضمین خواستن روسیه از آمریکا نشانه صحت شرط‌گذاری ایران است
27 مارس 2022

جوکار گفت: تضمین خواستن روسیه از آمریکا حقانیت موضع ایران را در بی‌اعتمادی به آمریکا و پافشاری برای گرفتن تضمین در مذاکرات وین ثابت کرد.

ائتلاف ضدایرانی جبهه عربی-عبری محکوم به شکست است
14 مارس 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اعتقاد دارد تاکنون اقدامات ضدایرانی زیادی از سوی دشمنان ایران انجام شده اما هیچکدام نتوانسته موجب استحکام پیوند میان رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی شود.

جوکار: در موضوع اوکراین امپریالیسم رسانه ای بر جهان مسلط شده است
05 مارس 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با اشاره به حمله روسیه به اوکراین گفت: متاسفانه امپریالیسم رسانه ای امروز بر جهان مسلط شده است و آنچه می خواهد به عنوان محتوا تحویل افکار عمومی می دهد.

امپریالیسم رسانه‌ای اهداف خود را به افکار عمومی تحمیل می‌کند/ جنایات آمریکایی‌ها و آلمانی‌ها علیه ایران در جنگ ۸ ساله در هیچ رسانه‌ای منعکس نشد
05 مارس 2022

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس با بیان اینکه امپریالیسم رسانه‌ای بر دنیا مسلط شده و هر آنچه را که می‌خواهد به دنیا تحمیل می‌کند، گفت: جنایات آمریکایی‌ها و آلمانی‌ها علیه ایران در جنگ ۸ ساله در هیچ رسانه‌ای منعکس نشد.

غرب در آتش جنگ اوکراین دمید و حال خود را عقب کشیده‌ است
28 فوریه 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس معتقد است که در موضوع اوکراین قطعا غرب و اروپا بازیگران اصلی بودند که آتش جنگ را دمیدند و بعد از آن هم خودشان را کنار کشیدند و تنها به بحث تحریم ها و بیانیه دادن اکتفا کردند و هیچ کمک عملی به اوکراین نشد.

روند مذاکرات مثبت است/ آمریکایی‌ها تصمیم قطعی بگیرند
12 فوریه 2022

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اینکه آمریکایی ها بخواهند تضمین هایی روی کاغذ بدهند ولی در عمل نسبت به اجرای آن گامی برندارند برای ما ارزشی نداشته و زمان آن رسیده است که تصمیمات جدی و قطعی اتخاذ کنند.