×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Thursday, 2 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 1 خبر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، دکتر محمدصالح جوکار در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور، گفت: نزدیک به 400 روز از سفر رئیس جمهور محترم به یزد می گذرد و روزی که بیان کردم با سفر رئیس جمهور امیدوار به تحولات جدی در یزد هستیم اما همچنان خشکسالی، کمبود آب قصه پر غصه یزد برای ادامه حیات است، هر چند زحمات زیادی برای تخصیص درآمدهای دو معدن برای انتقال آب ...

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد صالح جوکار با اشاره به اینکه خبر منتفی شدن افزایش تعداد نمایندگان که در رسانه ها و فضای مجازی مطرح شده، صحت ندارد، گفت: در چهارشنبه هفته گذشته و در صحن علنی مجلس، کلیات اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی رد شد که مجددا با جمع آوری امضاهایی که صورت گرفته، مطرح خواهد شد و هیچ ارتباطی با طرح اصلاح حوزه های انتخابیه و افزایش ...

دستور جلسه هفتگی مجلس از روز یکشنبه 1401/09/20 الی روز چهارشنبه 1401/09/23 اعلام شد. لینک ...

توجه مجلس یازدهم به خواست مردم؛ از حذف امضاهای طلائی تا تصویب شدن طرح شفافیت
08 دسامبر 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس تاکید کرد در این دوره از مجلس برای احیای امید در مردم اقدامات متعددی برداشته و تلاش شد در شرایط سخت اقتصادی با قانونگذاری و نظارت همراه مردم بود.

دستور جلسه هفتگی مجلس از ۶ الی ۹ آذر ماه+فایل pdf
26 نوامبر 2022

دستور جلسه هفتگی مجلس (92) از روز یکشنبه 1401/09/06 الی روز چهارشنبه 1401/09/09 اعلام شد.

اقدامات مجلس برای تحقق سیاست های کلی انتخابات
25 ژوئن 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اقدامات قوه مقننه برای تحقق سیاست های کلی انتخابات ابلاغی مقام معظم رهبری را تشریح کرد.

توضیحات دکتر جوکار در خصوص طرح ساماندهی کارکنان دولت و اجاره‌بهای مسکن
23 ژوئن 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس به توضیحی در خصوص طرح ساماندهی کارکنان دولت و اجاره‌بهای مسکن که امروز در مجلس مورد بررسی قرار گرفت، پرداخت.

نشست کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی
25 مه 2022

نشست اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه ۳ خرداد ماه ۱۴۰۱ برگزار شد.

نظارت مجلس بر انتخابات شوراها جای خود را به «هیئت ملی نظارت» می دهد
07 سپتامبر 2021

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به اصلاح موادی از قانون انتخابات شوراها در کمیسیون متبوعش، از پیشنهاد برخی اعضای کمیسیون مبنی بر جایگزینی هیئتی تحت عنوان «هیئت ملی نظارت» با نظارت مجلس بر انتخابات شوراها خبر داد.

فاطمی‌امین فساد ستیز و لایق است/ او هر کجا بوده با دلال‌ها و امضاهای طلایی مقابله کرده/ مجلس رأی بالایی به فاطمی امین می‌دهد
25 آگوست 2021

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس وزیر پیشنهادی صنعت معدن و تجارت را فردی فسادستیز و لایق برای تصدی این وزارتخانه دانست و گفت: با توجه به برنامه جامعی که وزیر پیشنهادی صمت ارائه کرده و دفاع خوبی که روز گذشته از برنامه هایش انجام داد، مجلس امروز به نظرم رأی بالایی به او می‌دهد.

وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی از فعالان گردشگری حمایت کامل می‌کند/ به صفر رساندن تنش آبی بعد از ۴ سال از اولویت‌های وزیر پیشنهادی نیرو
15 آگوست 2021

در تشريح نشست کمیسیون امورداخلي كشور و شوراهاي مجلس با وزرای پیشنهادی میراث فرهنگی، نیرو و جهاد كشاورزي نکته قابل تأکید برای آنها تعامل با مجلس و استفاده از نظرات نمایندگان بود.