×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : یکشنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Sunday, 25 September , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

محمدصالح جوکار  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به آغاز دور دوم سفرهای استانی رئیس جمهور به همراه کابینه، گفت: دور اول سفرهای ریاست جمهوری به آشنایی با محیط و احصای مشکلات مردم و مناطق گذشت که در پی آن مصوباتی به تصویب رسید و اکنون در دور دوم سفرها باید میزان تحقق این مصوبات بررسی شود. نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه تیم دولت باید برنامه ای مدون و راهبردی مشخص برای حل ...

محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص اصلاح قانون انتخابات اظهار کرد: از سال ۹۶ که سیاست‌های کلی انتخابات ابلاغ شده تاکنون قانون انتخابات بر اساس سیاست‌های کلی اجرا نشده همچنین تغییر شرایط جامعه نسبت به گذشته، بر ضرورت اصلاح قانون انتخابات افزوده است. وی قانون گذشته انتخابات را در چهارچوب سیاست‌های کلی، ابلاغ رهبر معظم انقلاب و بحث عدالت در حوزه‌های انتخابی دانست و گفت: این قانون بر اساس برقراری عدالت ...

محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با اهمیت طرح شفافیت قوای سه‌گانه، دستگاه‌های اجرایی و سایر نهادها، گفت: این طرح مطالبه مردم از مجلس یازدهم بود. نماینده مردم یزد، اشکذر، بخش ندوشن و دهستان سورک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این طرح موجب اطلاع رسانی شفاف و آزاد برای مردم در رابطه با مسائل مختلف قوا و دستگاه ها می شود، اظهار کرد: بخشی از این شفافیت مربوط به قوه مقننه در خصوص ...

طرح تقسیمات کشوری در آینده نزدیک به صحن مجلس می آید
14 آگوست 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس تاکید کرد: مجلس به تقسیمات کوچکتر از سطح استانی ورود نمی کند چرا که این موضوع در حوزه وظایف دولت و وزارت کشور است.

نشست کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس
25 جولای 2022

نشست کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه ۲ مردادماه برگزار شد.

سفر اعضای کمیسیون شوراها به روسیه برای تبادل تجربیات صورت گرفت
05 جولای 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: در سفر اعضای این کمیسیون به روسیه جلسات مختلفی با بخش‌های پارلمانی، شهری و سیاسی این کشور برای انتقال تجربیات در حوزه‌های مختلف برگزار کردیم.

حق شکایت از هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها به دیوان عدالت حفظ شد
21 ژوئن 2022

جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس اظهار داشت: مصوبه مجلس شورای اسلامی درباره طرح الحاق یک تبصره به ماده ۶۳ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شوراها در مجمع تشخیص رد شد.

دکتر جوکار در ریاست کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس ابقا شد
20 ژوئن 2022

دکتر جوکار برای سومین سال رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس انتخاب شد.

برگزاری نشست کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس
15 ژوئن 2022

نشست کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه ۲۴ خردادماه برگزار شد.

کاهش ارزش پول ملی و کوچک شدن سفره‎ ها سبب آسیب به اقشار کم ‌درآمد و بازنشستگان شده است
12 ژانویه 2022

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: کاهش ارزش پول ملی و کوچک شدن مداوم سفره ها به مشکلات اقشار کم درآمد و بازنشستگان اضافه کرده است.

طرح‌های مختلف برگزاری انتخابات مجلس در کارگروه تخصصی بررسی شد
02 ژانویه 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از بررسی طرح های مختلف برگزاری انتخابات قوه مقننه در کارگروه کمیسیون متبوعش خبر داد.