×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Friday, 3 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  در رابطه با حواشی مطرح شده نسبت به طرح شفافت قوای سه گانه از سوی برخی رسانه ها، گفت: اگر بنا باشد هر رسانه ای مطابق سلیقه خودش مواضعی را بیان کند و قوه مقننه بر اساس آن قانونگذاری کند، که نمی توان امور کشور را پیش برد. رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان مردم در خانه ملت باید منافع مردم را در نظر بگیرد، اظهار کرد: شاید ...

دستور جلسات هفتگی کمیسیونهای مجلس شورای اسلامی از روز شنبه 1401/09/19 الی روز پنجشنبه 1401/09/24 اعلام شد. لینــــــــک ...

دکتر محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس شوراهای اسلامی در کمیسیون شوراها جمع‌بندی شده و در نوبت رسیدگی در صحن مجلس قرار دارد. وی افزود: انتظار ما بر این است که مصوبه مربوط به طرح اصلاح قانون موادی از انتخابات مجلس شورای اسلامی بزودی در دستور کار صحن قرار گیرد. رئیس کمیسیون شوراهای مجلس اظهار داشت: برنامه ما بر این بوده که این ...

توجه مجلس یازدهم به خواست مردم؛ از حذف امضاهای طلائی تا تصویب شدن طرح شفافیت
08 دسامبر 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس تاکید کرد در این دوره از مجلس برای احیای امید در مردم اقدامات متعددی برداشته و تلاش شد در شرایط سخت اقتصادی با قانونگذاری و نظارت همراه مردم بود.

دستور جلسات هفتگی کمیسیونهای تخصصی مجلس از ۵ الی ۹ آذر
26 نوامبر 2022

دستور جلسات هفتگی کمیسیونها (82) از روز شنبه 1401/09/05 الی روز پنجشنبه 1401/09/09 اعلام شد.

نهایی شدن طرح ساماندهی تجمعات در کمسیون شوراها در آینده‌ای نزدیک/شرایط و امکاناتی برای تجمعات فراهم می‌شود
23 نوامبر 2022

دکتر جوکار با بیان اینکه به زودی کار بررسی کارگروه تخصصی برروی طرح ساماندهی تجمعات به پایان می‌رسد، گفت: گزارش این موضوع در صحن کمسیون شوراها نیز نهایی شده و پس از آن طرح در جلسه علنی بررسی خواهد شد.

بررسی طرح افزایش تعداد نمایندگان بزودی در کمیسیون به اتمام می رسد/ در صورت تایید در صحن مجلس، ۲ نماینده به استان یزد اضافه خواهد شد
02 نوامبر 2022

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با بیان اینکه بررسی طرح افزایش تعداد نمایندگان بزودی در کمیسیون به اتمام می رسد، گفت: در صورت تایید در صحن مجلس، 2 نماینده به استان یزد اضافه خواهد شد.

حادثه تروریستی شاهچراغ نتیجه شرایط ناامنی و اغتشاش در داخل کشور بود/ دشمن منتظر انتقام خون شهدای این حادثه باشد
29 اکتبر 2022

دکتر جوکار با تاکید بر اینکه دشمن منتظر انتقام خون شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ باشد، گفت: حادثه تروریستی شاهچراغ نتیجه شرایط ناامنی و اغتشاش در داخل کشور بود.

آئین‌نامه سرمایه‌گذاری و فاینانس اگر توسط دولت تدوین و ابلاغ شود مشکل درآمدهای پایدار شهرداری‌ها برطرف خواهد شد
22 اکتبر 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، گفت: قانون درآمد پایدار برای شهرداری‌ها موجب رفع مشکل توازن بین منابع و هزینه‌های مدیریت شهری می‌شود. در قانون درآمدهای پایدار به موضوع سرمایه‌گذاری و فاینانس اشاره شده که اگر آئین‌نامه آن توسط دولت تدوین و ابلاغ شود، مشکل سرمایه‌گذاری و تأمین مالی برای شهرداری‌ها برطرف خواهد شد.

فیلم/ دفاع دکتر جوکار از تشکیل و فعالیت تشکل های صنفی تخصصی
20 اکتبر 2022

با پیگیری کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی به ریاست دکتر محمدصالح جوکار طرح نحوه تشکیل تشکّل‌های صنفی ارائه و کلیّات آن با دفاع دکتر جوکار در صحن مجلس مورد تصویب نمایندگان محترم مردم شریف ایران قرار گرفت.

صحبت های دکتر جوکار در نشست مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران
16 اکتبر 2022

جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس از پایان بررسی طرح مدیریت جامع شهری در این کمیسیون خبر داد.