×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Friday, 3 February , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس، با پیگیری های مستمر دکتر محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، زارچ به عنوان یکی دیگر از شهرستان های استان یزد اعلام شد. جوکار با اشاره درخواست های چندین ساله مردم زارچ جهت ارتقا این بخش به شهرستان، گفت: چندین سال است که درخواست مردم بخش زارچ را پیگیری کردیم که با تصویب در هیات دولت این بخش به شهرستان ارتقا ...

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس، دکتر محمد صالح جوکار در آئین افتتاحیه پروژه عمرانی ساخت پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی 115 شهری شاهدیه، با اشاره به اینکه عمل خیر، ثواب بسیار زیادی دارد مخصوصا اینکه با اتمام آن خدمات درمانی به مردم ارائه شود، اظهار داشت: اینکه فرآیند مجوزهای این زمین دو سال طول کشیده جای تعجب دارد، برای یک کار خیری نباید مدت زمان طولانی باشد بلکه باید در سریعترین ...

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از مدیران دستگا‌های مختلف استان، مسائل و مشکلات مناطق اسکان و عسکریه یزد را در حوزه‌های مختلف بررسی کرد. جوکار در حاشیه این نشست، مشکلات این محلات را کمبود فضای آموزشی، فرهنگی، درمانی و ورزشی عنوان کرد و گفت: تصریح در شبکه فاضلاب شهری، بررسی و حل سند زمین و منازل مسکونی هم از موضوعاتی بود که مصوبات خوبی را در پی ...

در بحث اشتغال باید به سمت بکارگیری فارغ التحصیلان دانشگاهی حرکت کنیم
21 ژانویه 2023

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیرکل صنعت، معدن و تجارت یزد گفت: در بحث اشتغال باید به سمت بکارگیری فارغ التحصیلان دانشگاهی حرکت کنیم.

پیام قدردانی جوکار از حضور پرشور مردم در دیدار با ریاست جمهوری
16 ژانویه 2023

نماینده مردم یزد، اشکذر در مجلس شورای اسلامی در پیامی از حضور پرشور و حماسی مردم استان یزد در استقبال از رئیس جمهور قدردانی کرد.

۱۵ زمین چمن مصنوعی در روستای استان یزد ایجاد می شود
16 ژانویه 2023

جوکار گفت: با توجه به کمبود فضای ورزشی در روستاها، با پیگیری های صورت گرفته ۱۵ زمین چمن مصنوعی در روستاهای یزد، اشکذر و زارچ راه اندازی خواهد شد.

دعوت جوکار از مردم استان یزد برای استقبال از رئیس جمهور و هیئت دولت
16 ژانویه 2023

محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در پیامی از مردم برای استقبال از رئیس جمهور مردمی و هیئت دولت دعوت کرد.

قطارهای پردیس یزد – تهران باز می‌گردند
16 ژانویه 2023

پس از پیگیری های نماینده مردم یزد در مجلس و با دستور قاطع وزیر،قطارهای پردیس یزد - تهران دوباره فعالیت خود را از سر خواهند گرفت.

حق انتقاع معادن به اعتبار خط انتقال آب یزد اضافه شد
10 ژانویه 2023

دکتر جوکار از اضافه شدن حق انتفاع معادن به منابع تامین اعتبار ابرپروژه خط انتقال آب خلیج فارس به استان های فلات مرکزی خبر داد.

انتقاد به انتقال آب، یک جریان انحرافی است/ منتقدین از ضعف مسئولین سابق فرار می کنند
09 ژانویه 2023

دکتر جوکار، نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس، گفت: اینکه گفته می‌شود «انتقال آب ضرورتی ندارد» به نظر یک جریان انحرافی است؛ تأمین امنیت آب برای توسعه استان و نیاز آبی که استان با آن مواجه است، ضرورت دارد.

سلسله دیدارهای مردمی نماینده مردم در محله اکبر آباد یزد
28 دسامبر 2022

سلسله دیدارهای مردمی دکتر جوکار نماینده مردم جمعه 18 آذر ماه در تکیه حضرت ابوالفضل(ع) اکبر آباد برگزار شد.