برخورداری روستاهای حوزه انتخابیه از زمین چمن مصنوعی تا پایان سال جاری

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد،اشکذر،زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛نشست هم اندیشی در راستای پیگیری فرآیند اجرایی مصوبات بازدید اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس از اماکن و پروژه‌های ورزشی شهر یزد و تکمیل فرآیند ساخت و تجهیز زمین چمن مصنوعی روستاهای حوزه انتخابیه با حضور فرمانداران و مدیران مرتبط دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.

دکتر «محمدصالح جوکار» در این نشست بیان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و پروژه‌های در دست اقدام امیدواریم تا پایان سال 1403 تمام روستاهای حوزه انتخابیه از زمین چمن مصنوعی برخوردار شوند.

وی افزود:بر اساس توافق صورت گرفته در این نشست پیگیری موضوع زمین و تامین زیرساخت بر عهده فرمانداری، بخشداری و دهیاری‌ها خواهد بود و تامین چمن مصنوعی،فنس کشی و نورپردازی نیز از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان صورت می‌گیرد.

جوکار خاطرنشان کرد:در حال حاضر زیرساخت لازم برای احداث 12زمین چمن مصنوعی در روستاهای حوزه انتخابیه آماده سازی شده و واگذاری زمین آن نیز انجام صورت گرفته است و بر اساس پیشرفت کار، این پروژه ها در مرحله تامین چمن مصنوعی قرار دارد که مقرر شد از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان این موضوع پیگیری و نسبت به انجام آن اقدام شود.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت:تعهدات وزارت ورزش و جوانان 11 زمین چمن مصنوعی بوده است که از این رو باید اداره کل ورزش و جوانان پیگیری لازم را در این زمینه داشته باشد.

جوکار افزود:اخیرا دستوری برای ایجاد زمین چمن مصنوعی از محل مسئولیت‌های اجتماعی و اقدامات وزارت نفت در این زمینه از سوی وزیر صادر و بر مبنای این ظرفیت نیز ایجاد زمین چمن مصنوعی برای روستاهای فاقد این امکانات نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی در پایان بیان کرد:امیدواریم با همکاری و تعامل فرمانداری‌ها، اداره کل ورزش و جوانان و بنیاد مسکن جهت الحاق زمین به طرح هادی روستاها تعهدات مورد نظر تا پایان سال جاری برای تقویت زیرساخت‌های ورزشی روستاها و برخی از محلات حوزه انتخابیه اجرایی شود.

لازم به ذکر است در هفته گذشته نیز با پیگیری و مکاتبه نماینده مردم شریف یزد،اشکذر،زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با وزیر نفت،20 زمین چمن مصنوعی با هدف تقویت زیرساخت‌های ورزشی روستاهای حوزه انتخابیه به ویژه مناطق کمتر برخوردار تخصیص و در دستور کار قرار گرفت./

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا