بررسی وضعیت و اقدام در زمینه تسهیل و تکمیل پهنه دامی دربید/تاکید بر هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی مرتبط و ذینفعان

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد،اشکذر،زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی؛نشست بررسی وضعیت و اقدام در زمینه تسهیل و تکمیل پهنه دامی دربید با حضور دکتر«محمدصالح جوکار» نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،فرماندار یزد و مدیرکل جهادکشاورزی استان یزد برگزار شد.

نماینده مردم شریف یزد،اشکذر،زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی در این جلسه بیان کرد: لازم است اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری با همکاری اداره کل جهاد کشاورزی استان یزد نسبت به ایجاد سیل بند خاکی برای دامداری‌های منطقه دربید اقدام کنند.

دکتر«محمدصالح جوکار» افزود:از دیگر سو تامین اعتبار برای تکمیل پهنه دامی دربید از اعتبارات استانی منابع طبیعی،منابع ملی جهادکشاورزی و سهم معادن منطقه تا حصول نتیجه از سوی فرمانداری یزد پیگیری شود.

وی یادآورشد:در قرارداد جدید هزینه‌های تکمیل این پهنه دامی طبق نرخ روز محاسبه و در نظر گرفته شود تا تکمیل کار با سرعت بیشتری همراه باشد.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای حل موضوع برق پهنه دامی دربید نیز از محل منابع نظام مهندسی کشاورزی با مشارکت ذینفعان اقدام می شود و امید است در آینده نزدیک شاهد تکمیل این پهنه دامی برای تسهیل فعالیت دامداران باشیم./

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا