ساماندهی و انتقال واحدهای دارای مجوز به شهرک ضایعات/ پایش شهری برای اثرگذاری حداکثری طرح مورد توجه قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد،اشکذر،زارچ و بخش ندوشن درمجلس شورای اسلامی؛نشست هم اندیشی ساماندهی ضایعات شهری و انتقال واحدهای دارای مجوز به شهرک ضایعات با حضور دکتر«محمدصالح جوکار» برگزار شد.

در ابتدای این نشست با ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته از سوی دادستان و فرماندار یزد، ظرفیت‌های موجود و ضرورت‌های پیش روی ساماندهی واحدهای ضایعات شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر«محمدصالح جوکار» با اشاره به اثرات زیست محیطی،اجتماعی،امنیتی و بصری شهر ناشی از فعالیت‌های مرتبط با ضایعات بیان کرد: ضروریست  هم‌افزایی دستگاه‌های موثر و زمینه‌سازی لازم برای انتقال واحدهای دارای مجوز به شهرک ضایعات یزد فراهم شود.

جوکار افزود:در این نشست مقرر شد فرمانداری یزد آمادگی لازم برای واگذاری واحدهای شهرک ضایعات را اعلام و از دیگر سو اتحادیه نیز مجوز جدیدی برای فعالیت واحدهای ضایعاتی صادر نکند.

وی یادآور شد:ساماندهی واحدهای دارای مجوز فعالیت در زمینه جمع آوری، خرید و فروش ضایعات باید از سوی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی مرتبط به صورت همسو در دستور کار قرار گیرد و پس از آن نیز پایش شهری برای اثرگذاری حداکثری این اقدام صورت پذیرد./

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا