فعالیت طلاب به کلاس درس خلاصه نشود/ تقویت حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن به نقل از خبرگزای حوزه؛نشست هم اندیشی کارگروه طلاب و رحانیون با حضور دکتر «محمد صالح جوکار»، نماینده مردم در مجلس صبح روز پنج شنبه  24 خردادماه برگزار شد.

نماینده مردم شریف یزد،اشکذر،زارچ و بخش ندوشن در این نشست بیان کرد:هدف از تشکیل کارگروه طلاب و روحانیون فعال سازی ظرفیت های  مشورتی برای دستیابی به دیدگاه های مختلف،طرح ها و پیشنهادات جدید در مسیر حل مسائل و پیشبرد اهداف مورد نظر است.

دکتر«محمدصالح جوکار» افزود:حوزه علمیه و فعالیت طلاب و روحانیون نباید به کلاس درس خلاصه شود و ضروریست زمینه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی نیز تقویت شود.

وی یادآورشد:پروژه ها و فعالیت های پژوهشی در سطح استان باید به شکل عادلانه جهت دهی شود و ظرفیت و توانمندی طلاب و روحانیون نیز در این زمینه مورد توجه باشد.

جوکار گفت: موضوعات مرتبط با معیشت طلاب در قالب تعاونی و مبتنی بر مردمی سازی اقتصاد و تحقق شعارسال برنامه ریزی و پیگیری شود تا در این زمینه نتایج اجتماعی و اثرگذاری تحقق یابد.

لازم به ذکر است در این نشست موضوعاتی از جمله یکپارچه‌سازی فعالیت‌های فرهنگی،عدالت پژوهشی،ساماندهی موثر موقوفات،نظام وظیفه طلاب، کنترل آسیب‌های اجتماعی با محوریت مساجد، معیشت،مسکن،نظارت بر بازار و کنترل قیمت ها مطرح و در دستور کار قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا