هر برگِ رای ضامن اقتدار کشور و موجب شکست استکبار است

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد،اشکذر،زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ دکتر «محمد صالح جوکار» در آیین بزرگداشت شهدای خدمت و یادمان شهدای موتلفه اسلامی (شهیدان امانی، بخارایی، نیک‌نژاد و هرندی) در تکیه امیرچقماق یزد بیان کرد: حضور گسترده مردم در انتخابات پیش‌رو، امنیت ساز است و همه باید برای برگزاری باشکوه آن و مشارکت بالا تلاش کنند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در ادامه یاد و خاطره شهدای خدمت به خصوص شهید آیت‌الله رئیسی را گرامی داشت و گفت: این شهید با اخلاص خود و فعالیت شبانه روزی نقش مهمی در خدمت به مردم و کشور به رغم توطئه دشمنان در ابعاد مختلف داشت.

جوکار بیان کرد: باید برای تحقق اهداف شهید رئیسی و همراهان او، همه مردم در کنار هم و برای حمایت از نظام اسلامی و تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی بیش از قبل تلاش مخلصانه داشته باشند.

وی به جنگ روانی، تبلیغاتی و ترکیبی دشمنان برای تضعیف انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: حضور مردم در صحنه مثل انتخابات نقش اصلی در خنثی کردن ترفندهای دشمنان دارد.

نماینده مردم یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی همچنین به توصیه‌های مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت انتخابات و داشتن بصیرت در عرصه‌های مختلف اشاره کرد.

اجرای سرود و پخش کلیپ از دیگر بخش‌های  این آیین بود که با حضور مردم و مسئولان همراه با ادای احترام به مقام والای شهدای این مرز و بوم اجرا شد.

۲۶ خرداد ماه سالروز شهادت شهیدان امانی ،بخارایی ، نیک نژاد و هرندی است که به دلیل مخالفت با کاپیتولاسیون به شهادت رسیدند./

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا