پیگیری ایجاد شهرک مشاغل،مجموعه ورزشی کارگران اشکذر و مطالبات مردمی در حوزه مسکن

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد،اشکذر،زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی؛ همزمان با دیدار دکتر «محمدصالح جوکار» نماینده مردم شریف یزد،اشکذر،زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با حجت‌الاسلام و المسلمین «ابوذرصانعی» امام جمعه شهرستان اشکذر در زمینه مطالبات مردمی، مسائل و اولویت‌های شهرستان اشکذر تبادل نظر و هم اندیشی صورت گرفت.

جوکار در این دیدار ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند امام جمعه پیشین اشکذر و آرزوی موفقیت برای حجت الاسلام صانعی در مسئولیت پیش رو بیان کرد: با ایجاد همبستگی و پیوند ظرفیت‌های این شهرستان به یکدیگر میتوان توانمندی و فرصت های موجود را به اقداماتی موثر برای خدمت به مردم اشکذر تبدیل کرد.

وی پس از بیان دغدغه‌های شهرستان از سوی امام جمعه اشکذر افزود:برای ایجاد شهرک مشاغل با هدف ساماندهی مشاغل مزاحم شهری موضوع زمین این شهرک از طریق منابع طبیعی پیگیری شود.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: برای سرعت بخشی به موضوع ایجاد شهرک مشاغل اقدامات موثر و مطالعات انجام شده در سایر شهرها به ویژه شهر یزد در این زمینه بررسی و با بومی سازی موثر برای سرعت بخشی به کار الگوبرداری شود.

وی در بخش دیگر سخنان خود بر پیگیری زمین ورزشی کارگران شهرستان اشکذر تاکید کرد وافزود: این موضوع از نهادهای مرتبط پیگیری تا با اخذ مصوبه کمیسیون ماده ۲۳، زیرساختی مناسب در این حوزه فرآهم آید.

جوکار در پایان تاکید کرد:زمینهای اهدایی مردم به دستگاههای دولتی و عمومی ،درصورت عدم نیاز دستگاه مربوطه باید درراستای منافع عمومی مردم شهرستان استفاده شود و فروش این زمین ها انگیزه فعالیت خیری و اعتماد عمومی را کاهش میدهد.

در این نشست مقرر شد به زودی جلسه‌ای با موضوع بررسی ابعاد مختلف پروژه ۴۰ واحدی نهضت ملی مسکن اشکذر با حضور مسئولین مرتبط برگزار و دغدغه‌های مردمی در این زمینه رسیدگی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا