پیگیری تقویت ظرفیت‌های موجود برای تامین و ذخیره گندم و آرد استان یزد با محوریت بخش خصوصی

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد،اشکذر،زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی؛همزمان با بازدید«دکتر محمدصالح جوکار» نماینده مردم شریف یزد،اشکذر،زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی از شرکت آرد روشن نشست هم اندیشی بررسی دغدغه‌های این حوزه با حضور مدیران شرکت آرد روشن، نماینده فرماندار یزد، نماینده واحدهای تولیدی آرد استان و رئیس اتحادیه قنادان یزد برگزار شد.

دکتر «محمدصالح جوکار» در این نشست با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در شرکت آرد روشن برای بهره گیری از فناوری‌های روز در تولید آرد و ارائه محصول مناسب بیان کرد:ظرفیت‌های جدید برای افزایش ذخیره و پاسخگویی موثر به نیاز جمعیتی استان در حوزه گندم و آرد در سطح ملی با محوریت بخش خصوصی پیگیری می‌شود.

جوکار بیان کرد: مکاتبات لازم و پیگیری در موضوع گندم و آرد یزد با بررسی میدانی و نگاه کارشناسی از طریق فرمانداری و با محوریت شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران دنبال شود و تسهیلگری در این موضوع را نیز پیگیری خواهیم کرد.

لازم به ذکر است در این جلسه موضوعاتی از جمله رفع موانع تولید،زمینه‌سازی برای خرید گندم با کیفیت از استان‌های با ظرفیت کشت بالا و محصولات مرغوب،قوانین مالیاتی و مسائل صنایع تولیدی وابسته به آرد گندم نیز بحث و بررسی شد./

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا