×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : یکشنبه, ۲۸ اسفند , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Sunday, 19 March , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 2 خبر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس، دکتر محمد صالح جوکار در بازدید از منابع طبیعی شهرستان یزد گفت: درختکاری یک امر پرثواب دنیوی و اخروی است، درگذشته نسبت به این مسئله دقت نظر بسیاری داشتند به طوری که هر فرد درختان خود را وقف می کرد و تولیتی برای آن مشخص می شد ولی ما امروزه این مسئله را فراموش کردیم. رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به اینکه درختکاری به تنهایی کافی ...

به گزارش خبرگزاری ایسنا، دکتر محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان با تعطیلات نوروز، بیان کرد: مردم ما مردمی متدین هستند و برای شعائر اسلامی و ارزش های انقلاب جایگاه ویژه ای در نظر می گیرند. از آنجا که امسال ایام ماه مبارک رمضان با تعطیلات نوروزی مصادف شده است خیلی از خانواده ها شاید زودتر مسافرت های خود را شروع کردند و شاید برخی از خانواده ها نیز ...

دکتر محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تاکید کرد: چیزی در مورد مسدودسازی خط تلفن و اینترنت زنان بدون حجاب‌ که توسط برخی رسانه‌ها عنوان شده است در مجلس مطرح نشده است و در دستور کار نیست و طرح چنین چیزی دروغ است. وی افزود: عده ای با طرح این اطلاعات دروغ به دنبال ایجاد تنش و حاشیه در جامعه هستند و من به عنوان رئیس کمیسیون امور داخلی کشور  تصریح می کنم نامه و طرحی در این خصوص ندیده ام و یا به صحن ارجاع ...

لینک عضویت در کانال ایتا دکتر جوکار
04 مارس 2023

کانال دکتر جوکار طی ماه های اخیر راه اندازی شده است، جهت پیوستن به کانال می توانید برروی لینک کلیک کنید.

همزمانی ماه رمضان با نوروز وظیفه دولت برای نظارت بر بازار را سنگین‌تر می‌کند
04 مارس 2023

دکتر جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشو و شورا‌های مجلس گفت: همزمانی ماه مبارک رمضان و نوروز ۱۴۰۲ وظیفه دولت را برای نظارت بر بازار را سنگین‌تر می‌کند.

سخنرانی نماینده مردم در جمع اساتید و روحانیون استان یزد
27 فوریه 2023

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با اشاره به اینکه دولت گذشته فعالیت های بخش مسکن و زمین را تعطیل کرد، گفت: طرح شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرای کمیسیون امور داخلی کشور و شواراهای مجلس در حال بررسی است.

صحبت های دکتر جوکار در جلسه بررسی مشکلات محله مالمیر یزد
26 فوریه 2023

دکتر جوکار جهت بررسی مشکلات محله مالمیر یزد جمعه 5 اسفندماه در حسینیه بزرگ این محله حضور پیدا کرد.

صحبت های دکتر جوکار در بازدید از اداره کل ثبت احوال استان یزد
22 فوریه 2023

دکتر جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس گفت: اگر ما آمار جمعیتی و هویتی را به درستی نداشته باشیم اصلا برنامه‌ریزی بی معناست.

درمانگاه های تخصصی مورد نیاز محلات استان یزد است/ مردم نباید در کنار مشکلات بیماری، دغدغه تامین هزینه درمان داشته باشند
20 فوریه 2023

دکتر جوکار با بیان اینکه درمانگاه های تخصصی مورد نیاز محلات استان یزد است، گفت: مردم نباید در کنار مشکلات بیماری، دغدغه تامین هزینه درمان داشته باشند.

پیام تبریک دکتر جوکار به مناسبت فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دعوت از مردم شریف یزد جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن
12 فوریه 2023

دکتر محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در پیامی فرارسیدن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

زارچ دوازدهمین شهرستان استان یزد شد
02 فوریه 2023

با پیگیری های مستمر دکتر جوکار نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، زارچ به عنوان یکی دیگر از شهرستان های استان یزد اعلام شد.