صحبت های دکتر جوکار در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و جدید صدا و سیمای مرکز یزد

دکتر محمد صالح جوکار در مراسم تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و جدید صدا و سیمای مرکز یزد با بیان اینکه تمامی ناآرامی‌های اخیر در سایه تصویرسازی نادرست رسانه‌های غربی است، گفت: عملکرد رسانه‌های ما در برابر تهاجم رسانه‌ای دشمن خوب نبوده است.

وی با اشاره به اینکه صدا و سیمای مرکز یزد در دوره مدیریتی پیشین عملکرد خوبی داشته اظهار داشت: عملکرد صدا و سیما در این دوره رضایت‌مند بوده است.

وی با بیان اینکه صدا و سیما در کشور ما به مثابه یک دانشگاه است تصریح کرد: همانگونه که از یک دانشگاه انتظاراتی وجود دارد، همان انتظارات از صدا و سیما هم هست و باید منطبق با آن باشد.

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم و تمدن یزد دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی هستند که لازم است این ویژگی‌ها در صدا و سیما معرفی شود.

جوکار به حوادث و اتفاقات اخیر اشاره کرد و گفت: دشمن فضای مجازی و رسانه را برای تهاجم علیه ایران مورد استفاده قرار داده و اقدام به ایجاد برخی تحرکات و اغتشاشات در کشور کرده است.

وی افزود: تمامی اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر هم در سایه همین تصویرسازی است که دشمن به وسیله رسانه‌های خود از جریانات به وجود آورده اما رسانه‌های ما عملکرد خوبی در برابر این هجمه دشمن نداشته اند.

این نماینده مجلس با اشاره به جنایات آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها در سایه عربستان در کشورهایی مانند یمن، بیان کرد: متاسفانه این جنایات با قدرت رسانه‌ای غرب در دنیا دیده نمی‌شود و حقوق بشر تنها ابزاری برای استعمار کشورها تبدیل شده است.

جوکار با بیان این که انتظار داریم که صدا و سیما جامعه‌نگر باشد، گفت: شفاف‌سازی کار صدا و سیماست و نباید اجازه داد رسانه‌های دشمن از ابهامات موجود سوء استفاده کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا