اعمال تحریم‌های مستمر آمریکا علیه ایران خطایی راهبردی است

دکتر محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با دلایل پیش بینی تحریم های جدید ضد ایرانی از سوی ایالات متحده به بهانه حمایت از اغتشاشات، گفت: آمریکایی ها در اظهارنظرهایشان همواره خود را حامی مردم ایران عنوان می کنند اما رفتارهایشان بیانگر تناقض است.

نماینده مردم یزد، اشکذر،بخش ندوشن و دهستان سورک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تحریم های حداکثری علیه ایران در دوران ترامپ اجرایی شده است، اظهار کرد: بر این اساس تحریم چند فرد یا نهاد نمی تواند بر روند توسعه و پیشرفت ایران اسلامی تاثیر منفی بگذارد.

وی با بیان اینکه اعمال تحریم های مستمر از سوی آمریکا علیه ایران خطایی راهبردی است، ادامه داد: در واقع ایالات متحده تصور می کند با اعمال تحریم و محدودیت می تواند نظام اسلامی را دچار آسیب و تضعیف کند اما روند شکست های پی در پی دسیسه های آنان در منطقه بیانگر آب در هاون کوبیدن مقامات کاخ سفید است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: انقلاب اسلامی امروزه به الگوی آزادی خواه و استقلال طلب برای کشورهای دیگر دنیا تبدیل شده لذا مشاهده می شود که آمریکایی ها در مواجه با کشورهای مختلف دنیا به بن بست سیاسی رسیده اند؛ بنابراین آنها خشم خود را اعمال تحریم نشان می دهند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این میان باید یاداور شد روزانه شاهد قتل و غارت در ایالات های مختلف آمریکا هستیم اما مقامات این کشور بجای پرداختن به امور داخلی خود، به مسائل داخلی دیگر کشورها می پردازند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا