بررسی مسائل و مشکلات تولید در پیشرفته‌ترین و مجهزترین خطوط مونتاژ SMD و THD در خاورمیانه با حضور دکتر محمد صالح جوکار

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن، دکتر جوکار نماینده مردم در مجلس، به‌منظور بررسی مسائل و مشکلات شرکت تعاونی تولیدی «پیشگامان عصر ارتباطات» از این واحد تولیدی بازدید کرد.

وی در این بازدید، فعالیت‌های مجموعه شرکت‌های «پیشگامان کویر» را خاص ارزیابی کرد و گفت: این شرکت از معدود شرکت تعاونی‌های موفق در سطح کشور است؛ از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون، تعاونی‌های زیادی شکل گرفته؛ ولی به دلایل مختلف،تعداد معدودی موفق بودند؛ اما با مدیریت درست، ابتکار و خلاقیت مدیران شرکت‌های تعاونی پیشگامان کویر، رضایت شهروندان و سهام‌داران جلب شده و این رضایتمندی، تعداد سهامداران عضو در این شرکت را به عدد قابل‌توجهی ارتقاء داده است.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس، با اشاره به تنوع محصولات «شرکت تعاونی تولیدی پیشگامان عصر ارتباطات» تأکید کرد: در دورانی که به «عصر ارتباطات» نام‌گذاری شده، آینده متعلق به شرکت‌هایی است که در زمینه «ارتباطات و فناوری اطلاعات» فعالیت داشته باشند.

وی در ادامه افزود: امروز باتوجه به اینکه شاهد سرعت تغییرات در بخش هستیم، مجموعه شرکت‌های «پیشگامان کویر» نیز با هوشمندی ، توانسته با این شرایط خود را تطبیق داده و به روز کند.

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه تحریم‌ها مانع پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف نشده و بحمداللَّه در طول ۴۵ سال گذشته، به رغم تحریم‌های ظالمانه، شاهد رشد و تعالی صنعت کشور بوده‌ایم، اذعان داشت: در زمینه تولید بردهای الکترونیکی، شاهد سرعت پیشرفت‌های چشمگیری در استان یزد هستیم و ان‌شاءالله آینده درخشان‌تری در این بخش خواهیم داشت.

«شرکت تعاونی تولیدی پیشگامان عصر ارتباطات»؛ ارائه دهنده خدمات مونتاژ بردهای الکترونیک با پیشرفته‌ترین و مجهزترین خطوط مونتاژ SMD و THD در خاورمیانه، تامین کننده بردهای الکترونیکی، قطعات

بزرگترین تعاونی تولیدکننده چراغ‌های روشنایی صنعتی، محصولات الکترونیک و ساعت‌های حضور و غیاب و … است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا