مبارزه با فساد و محرومیت‌زدایی اساس و پایه کار آیت الله رئیسی است

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  یزد ، محمدصالح جوکار در گردهم آیی حامیان آیت‌الله رئیسی در استان یزد که در میدان امیرجقماق یزد برگزار شد با گرامیداشت دهه کرامت اظهار داشت: متاسفانه در اقدامی بسیار عجیب و البته مشکوک، پرواز آقای نیکزاد به استان یزد لغو شد و وی نتوانست در این مراسم حضور پیدا کند.

وی تصریح کرد: امروز همه ما گردهم آمدیم تا در کمتر از 48 ساعت آینده، با حضور پرشور خود در انتخابات، رای خود را به آیت الله رئیسی بدهیم و زمینه تشکیل دولتی قوی و مردمی را فراهم کنیم.

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولتی که حامی تولید باشد و با اصلاح ساختار نظام برنامه‌ریزی کشور و بودجه‌ریزی و همچنین ساختار مدیریت کشور و بهره‌گیری از منابع و توانمندی‌های داخل، نجات بخش کشور از وضعیت فعلی باشد.

جوکار گفت: دولتی که بتواند بساط تورم و گرانی‌های لجام گسیخته را برچیند و با بازگرداندن ثبات اقتصادی به کشور، زمینه اشتغال و ازدواج جوانان را فراهم کرده و با تزریق امید به جامعه، در چهار سال آینده طعم شیرین مدیریت نوین را همراه با احساس مطلوب در مردم به وجود آورد.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد تصریح کرد: امروز نگاهی به عملکرد انسانی فرهیخته در آستان قدس رضوی و اهتمام ایشان بر ریشه کنی فقر، سرمایه‌گذاری در بخش تولید، ایجاد اشتغال در روستاهای کشور، توزیع کرامات علی بن موسی الرضا علیه السلام به سراسر کشور، برداشتن انحصار خادمی آن حضرت و توزیع آن بین آحاد ملت، می‌اندازیم متوجه توانمندی و اهتمام وی برای رفع مشکلات می‌شویم.

وی خاطرنشان رکد: پس از آستان مقدس هم ایشان در قوه قضائیه مبارزه بی‌امان با فساد را نهادینه کردند و توانستند اموال بسیاری را که مفسدان در عرصه‌های مختلف به ناحق تصرف کرده بودند را برگردانند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آیت‌الله رئیسی حتی با برادر کسی که می‌گفت اگر برخورد با برادرم صورت گیرد اقدام جدی می‌کنم هم مقابله کرد و با توجه به مشکلات و مفاسد وی او را محکوم کرد.

جوکار افزود: حمایت از تولید و هزاران واحد تولیدی و بنگاه اقتصادی که در سایه بی‌مدیریتی و بی‌کفایتی تعطیل شده بود و اشتغال مردم به هم خورده بود را ایشان برگردانده و احیا کردند.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با بیان اینکه ما این گذشته درخشان را از حضرت آیت‌الله رئیسی دیدیم و به همین دلیل هم او را انتخاب کردیم گفت: اما برنامه‌ها برای 4 سال آینده در دولت مردمی و ایران قوی که باید با حضور نخبگان جامعه و جوانان به عنوان پیشران حرکت، چهار سال آینده را به گونه‌ای رقم بزنیم که ثبات اقتصادی در کشور ایجاد و طمع دشمنان از ایران بریده شود و فکر نکنند که با تحریم‌های ظالمانه می‌توانند این مردم را از پای درآورند.

وی تصریح کرد: جا دارد از آقایان دکتر زاکانی و دکتر جلیلی که در رقابت‌های انتخابات شرکت کرده و به دلیل اصلح تشخیص دادن آیت‌الله رئیسی به نفع ایشان کنار کشیدند تشکر کرده و از دیگر نامزدهای جریان انقلاب می‌خواهیم وحدت ایجاد کرده و با رای مقتدر به رئیس جمهوری که در عرصه ملی و بین‌المللی قوی برنامه‌های خود را اجرا کند رای دهیم.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا