حضور دکتر جوکار در جمع ورزشکاران کاروان جاده ولایت+تصاویر

دکتر محمد صالح جوکار در جمع ورزشکاران کاروان جاده ولایت در امامزاده سید جعفر محمد (ع) یزد با تبریک دهه کرامت،اظهار داشت: ورزشکاران در این محفل معنوی گرد هم آمدند و 22 نفر از ورزشکاران این حرکت را شروع کرده و سفیران دهه کرامت شدند.

وی با تاکید بر اینکه ائمه اطهار (ع) بهترین الگو برای جوانان هستند، افزود: جوانان ما باید این الگوها را در عرصه‌های بین‌المللی به مردم دنیا نشان دهند و ترویج فرهنگ کرامت و کریم را از اولویت‌های خود بدانند.

جوکار تصریح کرد: دهه کرامت پاسداشت دهه جوانمردی و بخشش و صفات نیکی است که در وجود همه به ویژه حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع) قرار دارد.

نماینده مردم یزد و اشکذر اظهار داشت: ما آینده را نشانه گرفتیم و آینده‌ای که می‌خواهیم به آن برسیم باید توسط جوانان شکل گیرد پس باید این نسل را برای آینده سازی ایران اسلامی تربیت کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز مفتخریم به اینکه در صحنه‌های ورزشی و بین‌الملل، وقتی یک جوان شیعه ایرانی اذکار معنوی و فرهنگی خود را در میدان مسابقه به نمایش می‌گذارد باعث غرور ایرانی‌ها می‌شود.

جوکار ادامه داد: این ورزشکاران دوستدار امامشان هستند و در طرف مقابل هم می‌بینیم برخی از سلبریتی‌ها در جشنواره‌های مختلف شرکت می‌کنند و متأسفانه علیه فرهنگ دینی ما سخن می‌گویند ولی جامعه ورزشی کشور به‌خوبی در عرصه بین‌الملل ترویج دهنده فرهنگ غنی ایرانی اسلامی هستند ضمن اینکه این مسیر سلامت جسم و روح به همراه دارد.

نماینده مردم یزد و اشکذر عنوان کرد: در دهه کرامت فرصتی است که بخواهیم مروری بر سیره ائمه اطهار (ع) داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا