دیدار مدیرعامل هلال احمر استان یزد با دکتر جوکار+تصاویر

به گزارش روابط عمومی؛ مدیرعامل هلال احمر استان یزد به همراه معاونین، با حضور در دفتر دکتر جوکار به بیان گزارشی از فعالیت های نوروز 1403 و برنامه های آینده این مجموعه پرداخت.

راه اندازی خانه هلال در محلات، افزایش اعضای جمعیت هلال احمر در استان یزد، ایجاد منابع پایدار، ساخت مجتمع مرکز توانبخشی در یزد و… از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه بود.

دکتر محمد صالح جوکار در این جلسه با اشاره به اقدامات ارزشمند جمعیت هلال احمر استان یزد در طول سال و مناسبت های مختلف، به ویژه ایام نوروز، اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروز، غالباً افراد به مسافرت و تفریح می‌پردازند؛ اما جمعیت هلال احمر و اعضای آن، در صحنه خدمت به مردم بودند و تلاش خود را جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به مردم، به کار بستند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس، گفت: لباس و پرچم هلال احمر در جاده‌ها، برای مردم آرامش‌بخش و اطمینان‌بخش است؛ زیرا آسوده خاطر می‌باشند که افرادی برای حفظ جان آنها در تلاش هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه ایجاد منابع پایدار برای جمعیت هلال احمر، برابر اساس نامه منع قانونی ندارد، افزود: برای این منظور، باید بررسی‌هایی صورت پذیرد تا به روش‌های سهل‌الوصول‌تری به آن دست یابد و دولت نیز باید حامی آن باشد.

دکتر جوکار با تأکید بر اینکه راه اندازی خانه‌های هلال یکی از ابتکارات بسیار خوب جمعیت هلال احمر بود، اذعان داشت: خانه‌های هلال در سطح روستاها و مناطقی که ایجاد شده باید سرزنده و پویا باشد و در بحث‌های آموزشی و کمک‌های خیرخواهانه برنامه ریزی داشته باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا