روحانی بیت‌المال را از بین برد/ دولت قبل بسیاری از زیرساخت‌های عرصه ورزش را نابود کرد

«محمد صالح جوکار» رئیس کمیسیون شوراها در گفت وگو با خبرنگار سیاسی برنا در رابطه با حذف دو تیم استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا گفت: در دولت روحانی سیاست گذاری و برنامه‌ریزی درستی در رابطه با حضور تیم‌های ایرانی در بازی‌های آسیایی صورت نگرفت و شاهد کارشکنی‌هایی از سوی وزارت ورزش وقت بودیم.

وی در ادامه با بیان این جمله که “در دولت روحانی شاهد قصور در برنامه‌ریزی و ترک فعل‌هایی در ورزش بودیم” تصریح کرد: یقینا مجلس این قصور را مورد بررسی قرار خواهد داد و این موارد را پیگیری خواهیم کرد. چرا ایران نباید به بازی‌های آسیایی راه پیدا کند؟ چرا باید شاهد رقم خوردن چنین سرنوشتی برای فوتبال کشور باشیم؟ آن هم فوتبالی که این همه علاقمند دارد، یقینا مردم انتظار دارند، به عنوان کشوری که در این عرصه پیروزی‌های درخشانی در گذشته داشته، امروز هم آینده خوبی را رقم بزند.

رئیس کمیسیون شوراها مطرح کرد: یقینا مجلس با ابزارهایی که در اختیار نمایندگان است عملکرد وزارت ورزش در دولت گذشته را مورد پیگیری خود قرار خواهد داد. ضعف مدیریت و سوء مدیریت ‌ها را طبق ماده 234 آئین نامه که به نمایندگان تعیین تکلیف کرده، به قوه قضائیه ارسال می‌کنیم. قوه قضائیه هم رسیدگی جدی به این مسائل داشته باشد به طوری که طرف‌ها احساس نکنند که اینها جنبه صوری دارد. مجلس با ابزارهای قانونی یقه افرادی که کم کاری کنند و یا قصوری داشته باشند را خواهد گرفت.

جوکار در پایان افزود: ورزش در دولت روحانی عملکرد خوبی نداشت و مجلس هم رضایت نداشت، دولت روحانی بسیاری از زیرساخت‌های عرصه ورزش را نابود کرد، بسیاری از طرح‌ها و کارها نیمه کاره رها و بودجه بیت‌المال را از بین بردند. ورزشکاران نارضایتی جدی نسبت به عملکرد وزارت ورزش دولت روحانی داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا