زمینه استقرار نیروی انتظامی در شاهدیه یزد فراهم شود

محمدصالح جوکار  در نشست بررسی مسایل و مشکلات شاهدیه با بیان اینکه بحث تامین امنیت در این شهر یکی از مهمترین مسائلی است که باید به صورت ویژه از سوی مسئولان مورد توجه قرار گیرد افزود: مشکلی در زمینه استقرار نیروی انتظامی در شاهدیه با توجه به توضیحات ارائه شده از سوی مسئولان استان وجود ندارد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از دفتر نماینده یزد و اشکذر ، وی ادامه داد: در حوزه شهرنشینی هم که ورود کردیم و معماری و مبلمان شهری را به وجود آوردیم مزاحمت‌هایی برای کسب و کارهای مختلف به وجود می‌آید.

نماینده مردم یزد و اشکذر با بیان اینکه مطالبات مطرح شده مردم برحق است خاطر نشان کرد: مدیرانی که در این جلسه حضور دارند به دنبال روان سازی جریان خدمت رسانی و رفع مشکلات مردم این منطقه هستند و باید با تمام توان و تلاش در این راستا حرکت کنیم.

جوکار با بیان اینکه در برخی از مکاتاباتی که با ادارات داریم برای عدم انجام کار به برخی مواد قانونی اشاره می‌کنند اظهار داشت: بسیاری از این موارد راهکاری برای فرار از مسئولیت است و هیچ ارتباطی به قوانین ندارد.

رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی توجه به واقعیت‌ها و مشکلات جامعه را در ارتباط با مسائل ضروری دانست و ادامه داد: با وجود تمام مشکلاتی که الان در کشور وجود دارد، می‌توانیم با همت و همبستگی، مشکلات مردم را کمتر کنیم.

جوکار به صنعت نساجی شهر شاهدیه اشاره کرد و گفت: نساجی در شهر شاهدیه ظرفیت بسیار خوبی به حساب می‌آید و می‌توانیم با رفع مشکلات موجود، زمینه ایجاد فرصت‌های شغلی متعددی را به وجود آوریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا