خبر ویژه دکتر جوکار برای معلمین استان یزد

دکتر محمد صالح جوکار شب گذشته در جشن سپاس معلم، با تبریک هفته معلم، گفت: روز معلم فقط اختصاص به یک روز ندارد و تمام طول سال به روز معلم اختصاص دارد.

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس با بیان اینکه نسل‌های گذشته، امروز و آینده، همه مدیون تلاش معلمان زحمت‌کش هستند، افزود: پیشرفت‌های علمی، فناوری، تمدن سازی و همه آنچه که امروز در کشور داریم در سایه تلاش‌های معلمین عزیز تحقق یافته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در مجلس یازدهم، طبق وعده‌ای که داده شد، «قانون رتبه بندی معلمان» را پس از 12 سال، تصویب شد، عنوان کرد: امیدوارم که در مجلس دوازدهم، فوق العاده ویژه شغل معلمان را به تصویب برسد.

دکتر جوکار اظهار داشت: به طور قطع، مجلس دوازدهم در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص رفع مشکلات معلمان، حرکت خواهد کرد.

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس خاطرنشان کرد: در برنامه هفتم توسعه، با تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی، همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلین به تصویب رسید و امسال 40 درصد (از خردادماه) و در سال‌های 1404 و 1405 نیز هر کدام 30 درصد به حقوق بازنشستگان اضافه خواهد شد تا در پایان سال سوم، همسان سازی به طور کامل اجرایی می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا