علت عدم پرداخت نزدیک به شش ماهه حقوق معلمان خرید خدمات آموزشی چیست؟

محمدصالح جوکار با اشاره به اینکه معلمان خرید خدمات آموزشی چند ماه است که حقوق دریافت نکردند اظهار داشت: در شرایط اقتصادی فعلی عدم پرداخت حقوق آن همه به مدت چند ماه اصلا قابل قبول نیست.
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد تصریح کرد: یکی از خواست های اصلی معلمان خرید خدمات آموزشی همین پرداخت حق و حقوق در موعد مقرر و عدم تاخیر در آن است که متاسفانه اجرایی نشده است.
وی گفت: در این زمینه و با توجه به اینکه معلمان خرید خدمات آموزشی نزدیک به شش ماه حقوق نگرفته اند، تذکری کتبی به وزیر آموزش و پرورش دادم.
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این تذکر از وزیر آموزش و پرورش خواسته شده که توضیح دهد با توجه به گذشت بیش از پنج ماه، علت تاخیر در پرداحت حقوق نیروهای خرید خدمات آموزشی چیست؟
جوکار افزود: در شرایط بد اقتصادی این مطالبه معلمان واقعا زیاد نیست و یکی از بدیهی ترین درخواست هایی است که می توانند داشته باشند به همین دلیل باید به آن توجه لازم صورت پذیرد.
نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی به بررسی صلاحیت وزرای دولت سیزدهم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: وزیر آینده آموزش و پرورش باید نسبت به وضعیت معلمان به ویژه در حوزه اقتصادی توجه ویژه ای داشته باشند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا