فاطمی‌امین فساد ستیز و لایق است/ او هر کجا بوده با دلال‌ها و امضاهای طلایی مقابله کرده/ مجلس رأی بالایی به فاطمی امین می‌دهد

«محمدصالح جوکار» در گفت و گو با خبرنگار «تابناک»، ضمن حمایت از سیدرضا فاطمی امین وزیر پیشنهادی صمت، اظهار کرد: دکتر فاطمی امین فردی لایق، شایسته و فسادستیز برای وزارت صمت است.

وی با بیان اینکه وزیر پیشنهادی صمت دارای برنامه جامع و کامل برای ایجاد تحول در این وزارتخانه است، گفت: فاطمی امین هر کجا بوده نشان داده به دنبال شفافیت است و همواره تمام قد با دلال ها و امضاهای طلایی مقابله کرده است.

جوکار با تاکید بر اینکه سیدرضا فاطمی امین  به بخش خصوصی اعتقاد و باور دارد، گفت: حضور فاطمی امین در وزارت صمت سبب پیشرفت هر چه بهتر صنایع و معادن در کشور خواهد شد؛ چون همانطور که گفته بخش خصوصی را رقیب بخش دولتی نمی داند و معتقد به ایجاد رفاقت و همکاری در این حوزه است، لذا این رویکرد باعث پیشرفت هر دو بخش خواهد شد.

نماینده مردم یزد در مجلس تاکید کرد: با توجه به برنامه ها و سابق درخشانی که دکتر فاطمی امین در مسئولیت های محتلف داشته و همچنین دفاع خوبی که در مجلس صورت داد، پیش بینی من این است با رای بالا از مجلس سکان داری وزارت صمت را بر عهده خواهد گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا