مشارکت گسترده مردم در انتخابات موجب روی کارآمدن افراد کارآمد می‌شود

محمد صالح جوکار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها گفت: 56 هزار نفر در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت نام کرده اند که نسبت به دوره قبل تفاوت معنا داری نداشته و مشارکت در سطح خوبی بوده است.

رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها ادامه داد: نکته اصلی مشارکت مردم و رونق بخشی به انتخابات است، اگر چه مردم مقداری امیدشان نسبت به عملکرد دولت و شوراها کم شده اما باید بدانیم در خرداد ماه، آینده سیاسی کشور در سال های آینده رقم می خورد.

وی افزود: عدم مشارکت مردم موجب انتخاب مجدد فرد ناکارآمد فاقد دارای شاخصه های کاندید مطلوب خواهد شد و می تواند وضعیت کشور را نسبت به گذشته بدتر کند.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها صریح کرد: افزایش مشارکت اجتماعی مردم در تعیین سرنوشت سیاسی کشور موجب تامین منافع آن ها می شود و نتایج خوبی را در عرصه بین المللی و ارائه خدمات داخلی به ارمغان می آورد.

وی خاطر نشان کرد: انتخاب فرد اصلح که دارای توانایی و کارآمدی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها برای خدمت مردم اساسی و مهم  است./

پایان پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا