رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس:

هفته آینده ابعاد مختلف اقدام تروریستی کرمان، در مجلس بررسی می‌شود

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، دکتر محمد صالح جوکار ضمن عرض تسلیت شهادت جمعی از هموطنان در سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: ابعاد مختلف این اقدام تروریستی با اخذ گزارش از نهادهای امنیتی و اطلاعاتی، هفته آینده در مجلس پیگیری خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: یقیناً ملت بیدار ایران اسلامی در مقابل این وقایع در طول این چهل و پنج سال، ایستادگی و مقاومت کرده و در راستای این مقاومت و ایستادگی، دوران شکوفایی انقلاب اسلامی به منصه‌ ظهور رسیده است.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس اضافه کرد: دشمنان انقلاب اسلامی ذلیل‌تر شده‌اند و دست به چنین اقدامات غیرانسانی زده، کودکان و زنان بی‌گناه را به شهادت می‌رسانند.

وی اظهار داشت: دشمن با روش‌هایی منسوخ‌شده و ترورهای کور، به‌جایی نخواهند رسید و طبق منویات مقام معظم رهبری، انتقام سختی از دشمن گرفته خواهد شد تا دیگر شاهد چنین اقدامات رذیلانه و پستی از سوی آنها نباشیم.

نماینده مردم در مجلس، در پایان گفت: دشمنان پس از شکست‌هایی که متحمل می‌شوند، به سراغ غیرنظامیان و مردم مظلومی آمدند که عاشقانه در برنامه سالگرد سردار دل‌ها شرکت کرده بودند؛ شاید الآن اعلام کنند که کار ما نبوده؛ ولی اطلاعاتی موجود است که نشان از حضور مستقیم دشمن در این اقدام غیرانسانی دارد و به‌طور حتم به سزای عملشان خواهند رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا