پیام تبریک دکتر جوکار به آیت الله رئیسی، رئیس جمهور منتخب ملت ایران

بسمه تعالی
حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی(دام عزه)
با سلام و احترام
حضور پرشور مردم ولایتمدار و فهیم ایران اسلامی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا نوید بخش آینده ای نیکو و سرشار از موفقیت و برکت برای ایران اسلامی است.
ملت ایران در 28 خرداد با حضور خود در پای صندوق های رای، پاسخی محکم به یاوه گویی های بدخواهان انقلاب دادند و دیگر بار بر حمایت قاطع خویش از آرمان‌ها انقلاب اسلامی و پشتیبانی و تبعیت از رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ایمدظله العالی تاکید کردند.
قطعا این حضور و تفسیر آرای اخذ شده از مردم نشان دهنده امید ملت ایران عزیز به تغییر فضای کشور از فشارها و مشکلات اقتصادی به روزهای خوب و توسعه است؛ مردم با وجود تمام گلایه ها و اعتراضات نسبت به مشکلات اقتصادی موجود که بخش اعظمی از آن نشات گرفته از سوء مدیریت در جامعه است، پا به عرصه انتخابات گذاشتند تا آینده خود را به خوبی رقم زده و مانع تحقق خواسته های دشمنان کوردل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شوند.
بسیار خرسندیم که این حضور پرشور در انتخابات منجر به انتخاب حضرت‌عالی با رای حداکثری مردم به عنوان هشتمین رئیس جمهور در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده و قطعا این انتخاب آگاهانه و مسئولانه می تواند زمینه ساز ساختن ایرانی آباد و قوی باشد.
از خداوند منان توفیق شما را خواستارم و امیدوارم در راه خدمت به ملت شریف ایران عزیز به ویژه پاک کردن غبار محرومیت از پیکره جامعه دردکشیده نیازمندان موفق و موید باشید و همچون سابقه درخشان طولانی که در خدمتگزاری به مردم از خود به یادگار گذاشته اید، در این عرصه هم نماد خدمتگزاری به مردم به ویژه محرومان و یاور ستمدیدگان و دردکشیدگان باشید.
والسلام
محمدصالح جوکار
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد و رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شواری اسلامی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا