پیام دکتر جوکار به مناسبت سالروز شهادت آیت الله صدوقی سومین شهید محراب

متن کامل پیام به شرح زیر است:
بار دیگر یازدهم تیرماه یادآور سالروز شهادت مجاهد نستوه و فقیه فرزانه شهید آیت الله صدوقی(ره) فرا می رسد و یاد و خاطره خدمات عظیم و مجاهدتهای فداکارانه آن عالم ربانی را در اذهان مردم قدرشناس استان دارالعباده یزد زنده می کند.

حضرت آيت الله شهيد صدوقي(ره) عالمی ولایی، وارسته و انساني به خدا پيوسته بود كه دمی از هدايت مردم اين سامان نمی آسود ، در مبارزات عليه رژيم ستم شاهی تا پيروزی انقلاب اسلامي و سپس با حضور در عرصه جهاد و شهادت جنوب و غرب كشور ، روح اميد و نصرت و پيروزی را در جبهه های نبرد می گستراند و پشتوانه محكمی برای رزمندگان اسلام و مجاهدان راه خدا و حامي دردمندان بود كه هرگز از خدمت به خلق خدا، خسته نمی شد و همواره ذكر حق بر لب داشت.

شهادت آرزوی ديرينه ايشان بود و چه زيبا و عاشقانه با دهان روزه به آرزوی ديرينه خويش رسيد و جان پاك و عزيز خود را تقديم جانان كرد.

در تبيين جايگاه والای شهید آیت الله صدوقی همين بس كه حضرت امام خميني(قدس سره)‌ فرمودند: “اينجانب دوستی عزيز كه بيش از 30 سال با او آشنا و روحيات عظيمش را از نزديك درك كردم از دست دادم و اسلام، خدمتگزاري متعهد و ايران، فقيهي فداكار و استان يزد، سرپرستي دانشمند را از دست داد”.

اینجانب یاد و خاطره همه شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی به ویژه سومین شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی(ره) را گرامی داشته و به روان مطهر آن والامقامان درود و سلام می فرستم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا