کلیات طرح نحوه تشکیل اجتماعات و برگزاری راهپیمایی‌ها تصویب شد

دکتر محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  در تشریح نشست روز (دوشنبه، 27 شهریورماه) کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، گفت: گزارش تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه کشور در نشست قبلی کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و امروز بر اساس 15 ماده ای که به این کمیسیون مرتبط است، پیشنهاداتی برای طرح در صحن علنی مطرح شود.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: پیشنهادات ارائه شده در حوزه مسائل مربوط به شهرداری ها، مدیریت بحران، ثبت احوال و مسائل عمومی جامعه است که امیدواریم این موارد مورد حمایت نمایندگان در صحن قرار گیرد تا در برنامه هفتم توسعه شاهد خلاء های برنامه گذشته نباشیم.

وی ادامه داد: همچنین طرح نحوه تشکیل اجتماعات و برگزاری راهپیمایی ها با حضور کارشناس مرکز پژوهش ها و دستگاه های اجرایی ذی ربط اعم از دولت، نیروی انتظامی و غیره مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کلیات طرح یاد شده بررسی و مصوب شد و در ادامه جلسه به بررسی جزئیات طرح نحوه تشکیل اجتماعات و برگزاری راهپیمایی ها پرداختیم؛ بر این اساس ماده یک طرح مذکور درباره تعریف اصطلاحات مورد تایید اعضای کمیسوین قرار گرفت، مابقی مواد نیز در جلسه آینده بررسی می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا