×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : چهارشنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Wednesday, 7 December , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج با اشاره به اینکه دولت در حال حاضر با چالش جدی برای درآمد مواجه است، گفت: اما مشکلات موجود به معنی این نیست که دولت از هر ابزاری برای جبران درآمدش استفاده کند. دکتر محمدصالح جوکار با بیان اینکه در لایحه بودجه امسال روی بحث هزینه های دولتی تمرکز خواهد شد، تصریح کرد: در گام نخست هزینه ها و درآمدهای دولت باید به صورت واقع بینانه تدوین شوند، زیرا در سال های ...

دکتر محمد صالح جوکار در آئین افتتاحیه و بهره برداری مرکز اهدا پلاسما یزد که در این مرکز برگزار شد با اشاره به اینکه امروز دنیا به سمت تجاری سازی بحث مشتقات پلاسما رفته است، اظهار داشت: این صنعت در دنیا از رشد بسیار بالایی داشته به گونه ای که در گذشته بحث خون و خون گیری برای اهدا و تزریق به بیماران بود ولی امروز دنیا به سمت تجاری سازی بحث مشتقات پلاسما رفته و در حال حاضر بیش از 30 نوع محصولات پلاسما در دنیا تجاری شده و روزبه روز ...

پیگیری نماینده مردم برای تأمین بودجه ۱۲۰۰ میلیارد تومانی پروژه های آب و برق استان یزد
17 نوامبر 2022

جلسه دکتر محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس و نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس با وزیر نیرو جهت رفع مشکلات حوزه آب و برق استان یزد برگزار شد.

موافقت مجلس با افزایش حقوق بازنشستگان و کارکنان دولت
01 نوامبر 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس ، از افزایش حقوق بازنشستگان و کارکنان دولت از ماه مهر امسال خبر داد.

لزوم راه اندازی سامانه بانک اطلاعاتی معادن/ انتظار به‌حق مردم، انجام مسئولیت‌های اجتماعی معادن است
24 اکتبر 2022

دکتر جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به لزوم راه اندازی سامانه بانک اطلاعاتی معادن، گفت: انتظار به‌حق مردم، انجام مسئولیت‌های اجتماعی معادن است.

آئین‌نامه سرمایه‌گذاری و فاینانس اگر توسط دولت تدوین و ابلاغ شود مشکل درآمدهای پایدار شهرداری‌ها برطرف خواهد شد
22 اکتبر 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، گفت: قانون درآمد پایدار برای شهرداری‌ها موجب رفع مشکل توازن بین منابع و هزینه‌های مدیریت شهری می‌شود. در قانون درآمدهای پایدار به موضوع سرمایه‌گذاری و فاینانس اشاره شده که اگر آئین‌نامه آن توسط دولت تدوین و ابلاغ شود، مشکل سرمایه‌گذاری و تأمین مالی برای شهرداری‌ها برطرف خواهد شد.

فیلم/ دفاع دکتر جوکار از تشکیل و فعالیت تشکل های صنفی تخصصی
20 اکتبر 2022

با پیگیری کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی به ریاست دکتر محمدصالح جوکار طرح نحوه تشکیل تشکّل‌های صنفی ارائه و کلیّات آن با دفاع دکتر جوکار در صحن مجلس مورد تصویب نمایندگان محترم مردم شریف ایران قرار گرفت.

شورای معادن استان یزد
16 اکتبر 2022

شورای معادن استان یزد با حضور دکتر جوکار در سالن کوثر استانداری برگزار شد.

راه ورزنه به ندوشن با اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تکمیل می شود
24 سپتامبر 2022

جوکار گفت: امسال توافقی با ایمیدرو و وزارت راه و شهرسازی کردیم و ۷۰ میلیارد تومان برای حل مشکل راه ورزنه به ندوشن اختصاص یافت تا برای همیشه مشکل آن حل شود.

شرکت‌های استان یزد باید در داخل استان سرمایه‌گذاری کنند
18 سپتامبر 2022

جوکار با اشاره به اینکه برخی صنایع معدنی فکر می‌کنند این سرمایه ارث پدرشان است، گفت: شرکت‌های استان یزد باید در داخل استان سرمایه‌گذاری کنند.