×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : پنج شنبه, ۶ مهر , ۱۴۰۲  .::.   برابر با : Thursday, 28 September , 2023  .::.  اخبار منتشر شده : 1 خبر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم، دکتر محمد صالح جوکار، رئیس مجمع نمایندگان استان یزد و رئیس فراکسیون معدن و صنایع معدنی مجلس در خصوص ابلاغ آیین نامه واردات خودروهای کارکرده گفت: واردات خودروهای کارکرده درمجلس شورای اسلامی تصویب و به تایید شورای نگهبان رسیده است و در تاریخ دوم مردادماه، رئیس جمهور محترم "قانون الحاق موادی به قانون ساماندهی صنعت خودرو" را جهت اجرای واردات خودروهای کارکرده به وزارت صنعت، معدن و ...

نماینده مردم یزد، اشکذر، زارچ، بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: این شرایط موجب خواهد شد سرمایه مردم به سمت بازارهایی همچون بازار ارز، طلا و خودرو حرکت کند و در رشد تولید و رونق کسب وکار موثر نباشد. وی با اشاره به فصل بازگشایی مدارس، عنوان کرد: هزینه بالا و گرانی عجیب سرویس مدارس تبدیل به دغدغه خانواده های دارای چند فرزند شده، که ضروری است دولت ضمن برنامه ریزی برای قیمت منطقی حمل و نقل، اقدام به ارائه کارت حمل و نقل ...

پیام تبریک رئیس مجمع نمایندگان استان یزد به مناسبت روز تعاون
05 سپتامبر 2023

دکتر محمد صالح جوکار رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در پیامی فرارسیدن روز تعاون را تبریک گفت.

راهکار کاهش نقدینگی در جامعه ما توسعه بنگاه های تعاونی است
03 سپتامبر 2023

دکتر محمد صالح جوکار در مراسم تجلیل از تعاونی های برتر استان یزد با اشاره به اینکه در سایه سیاست های حاکم بر کشور، بهترین قانون را در حوزه تعاون داریم، اظهار داشت: اینکه آیا این قانون به شکل کامل در کشور اجرا می شود یا خیر، نیازمند بررسی است اما بخش هایی از این قانون مغفول مانده که باید اجرایی شود.

شهرک مهارت در یزد ایجاد شود
29 آگوست 2023

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس با تاکید بر ایجاد شهرک مهارت در یزد، گفت: اگر بخواهیم فضای مجازی به فضای کار تبدیل شود در وهله اول باید آموزش های مهارتی نو و جدید به نسل جوان ارائه شود.

اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان جهت تامین زیرساخت‌های مسکن ملی استان یزد
27 آگوست 2023

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد از اختصاص 100 میلیارد تومان جهت تامین زیرساخت‌های مسکن ملی پس از پیگیری های انجام گرفته در سطح ملی خبر داد.

واکنش دکتر جوکار به‌رأی دیوان‌عدالت درخصوص عدم نیاز اتصال سازمان ثبت‌ اسناد به‌ سامانه کسب‌‌وکار
17 آگوست 2023

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با اشاره به دستور موقت دیوان عدالت اداری نسبت به سازمان ثبت اسناد، گفت: مصوبات هیات مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار از حوزه دیوان عدالت اداری باید خارج و شعبه ویژه ای در وزارت اقتصاد پیش بینی شود.

نشست بررسی مشکلات اداره کل فنی و حرفه ای استان یزد
29 جولای 2023

صبح روز چهارشنبه 4 مردادماه مدیرکل فنی و حرفه ای استان به همراه معاونین جهت بررسی مشکلات این اداره کل در دفتر دکتر جوکار نماینده مردم حضور پیدا کردند.

برگزاری نشست هیات مدیره جامعه بومگردی های مرکز ایران با حضور دکتر جوکار
01 جولای 2023

دبیر فراکسیون گردشگری مجلس و رییس کیسیون امور داخلی مجلس و شوراها با بیان این که امروز در هر دو مقوله بودجه و برنامه هفتم می‌توانیم مسائل این حوزه را مد نظر داشته باشیم،‌گفت: زمانی که با بخش خصوصی ارتباط مستقیم و پررنگتری داشته باشیم می‌توانیم در خصوص پیشنهادات دفاع جانانه‌تری ارائه دهیم.

پیام تبریک رئیس فراکسیون معادن و صنایع معدنی مجلس به مناسبت روز صنعت و معدن
01 جولای 2023

دکتر محمد صالح جوکار رئیس فراکسیون معادن و صنایع معدنی مجلس در پیامی، روز صنعت و معدن را تبریک گفت.