ایجاد پیوند با دولت‌های مسلمان در دستورکار صهیونیست‌ها به منظور تفرقه اندازی

محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص حضور و فعالیت نخستین سفیر رژیم صهیونیستی در بحرین، گفت: رژیم صهیونیستی درصدد ایجاد پیوند بین دولت های مسلمان و صهیونیست ها است.

نماینده مردم یزد، اشکذر،بخش ندوشن و دهستان سورک در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع صهیونیست ها درصدد اجرای عادی سازی روابط هستند تا از طریق آن سیاست های آمریکایی-اسرائیلی خود را از غرب آسیا تا شمال آفریقا محقق کنند.

وی با اشاره به اینکه صهیونیست ها می خواهند روابطشان در حوزه های اقتصادی، سیاسی و حتی نظامی-امنیتی با کشورهای اسلامی را توسعه دهند، ادامه داد: بر این اساس متاسفانه برخی از کشورها تبادل سفیر داشته و برخی دیگر مانند بحرین نیز که احساس عقب ماندگی می کنند زودتر گام هایی را برداشته و سرسپردگی خودشان را به آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی نشان داده اند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه عادی سازی ها میان دولت ها بوده و پایدار نخواهد بود، افزود: وضعیت منطقه نیز نشان می دهد موضوع عادی سازی روابط به سرانجام نخواهد رسید زیرا صهیونیست ها به دنبال محو کردن آرمان های فلسطین هستند اما این مهم خواست مسلمانان خصوصا ملت های کشورهای یاد شده نیست.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رژیم صیهونیستی دشمن شماره یک جهان اسلام و مسلمانان بوده و تهدید دائمی برای کشورمان اسلامی است، خاطرنشان کرد: بر این اساس باید اذعان کرد در آینده ای نزدیک رژیم صهیونیستی محور خواهد شد و خیانتکارانی که با آنها همدستی کردند نیز محو خواهند شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا