برخی وزرای پیشنهادی سابقه خوبی دارند/ گمانه زنی درباره استاندار یزد تکذیب شد

به گزارش خبرنگار فارس از یزد، محمدصالح جوکار در گفت‌وگویی رسانه‌ای پیرامون ارزیابی وزاری پیشنهادی و گزینه انتخابی وزارت بهداشت با توجه به شرایط کرونایی فعلی جامعه اظهار کرد: وضعیت اعضای کابینه جدید متفاوت است؛ برخی از وزرای پیشنهادی تجربه و سابقه خوبی دارند و از کارآمدی مناسبی برای تصدی مسئولیت های مربوطه برخوردا هستند.

وی با بیان این‌که برخی از اعضای کابینه را می‌توان کارآمدتر و بهتر انتخاب کرد افزود: بررسی اجمالی برخی از وزاری پیشنهادی نشان می‌دهد که سوابق اجرایی خوبی دارند و گزینه مناسبی به شمار می‌روند اما در مواردی نیز گزینه‌های بهتر و کارآمدتری نیز هستند که می‌توان از حضور آنها در وزارتخانه‌های مختلف بهره‌برد.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به وزیر پیشنهادی بهداشت دولت سیزدهم تصریح کرد: وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان در گذشته مسئولیت‌هایی در حوزه وزارت بهداشت داشته و فعالیت‌های اجرایی خوبی در پرونده خود به ثبت رسانده است؛ بنابراین می‌تواند فرد مورد اطمینان و اعتماد باشد و امورات وزارت بهداشت را به خوبی دنبال خواهد کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به این سوال فارس پیرامون گمانه زنی‌ها درباره معرفی گزینه‌های استانداری اظهار کرد: هرگونه گمانه زنی‌ درباره معرفی گزینه‌های استانداری یزد تکذیب می‌شود و اساسا چنین موضوعی فعلا مطرح نیست.

رئیس مجمع نمایندگان یزد با بیان این‌که هنوز دولت درگیر وزرای پیشنهادی و تلاش برای رای اعتماد است افزود: مطرح کردن اسامی برخی افراد به عنوان استاندار درست نیست و تکذیب می‌شود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا