تمام رسانه‌ها برای اقناع مردم نسبت به ضرورت واکسیناسیون تلاش کنند

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدصالح جوکار در آیین تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی(ره) یزد اظهار داشت: با به کارگیری تمامی توانمند‌ی‌ها و ظرفیت‌هایی که در دروناستان یزد داریم به ویژه اعضای هیئت علمی و منابع غنی که در این دانشگاه وجود دارد پیشرفت‌های جدی در هشت سال آینده خواهیم داشت.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در دوره هفت رئیس گذشته هم هر کسی گامی برداشته و در راستای پیشرفت یزد در حوزه سلامت فعالیت برداشته است.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد خاطرنشان کرد: رویکرد نمایندگان مجلس این است که مسئولان و مدیران در هر جایی که هستند همراهی کنند و پشتیبانی و همراهی با مسئولان و مدیران وظیفه نمایندگان است و در این دوره هم این اتفاق رخ می‌دهد.

جوکار افزود: یزد که بزرگان و اندیشمندان آن را به عنوان دارالعلم و دارالعباده تعریف کردند و مقام معظم رهبری هم اصطلاح زیبای دارالعلم را برای این استان به کار بردند به دلیل تلاش علما، پزشکان، نخبگان، دانشمندان و متخصصان این استان است.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این برای من افتخار بزرگی است که استانم به حدی پیشرفت کرده که امروز در مجلس پیگیر نامگذاری روزی در تقویم ملی به نام روز ملی درمان ناباروری هستیم و این افتخار به نام و برای یزد است.

وی با بیان اینکه این موضوع برای یزد افتخار بزرگی است که در عرصه‌های مخلتف توانسته به موفقیت‌های بسیار بالایی کسب کند گفت: همه ما امروز وظیفه داریم علاوه بر حفظ این روند، زمینه‌ای برای پیشرفت هرچه بیشتر آن را فراهم کنیم.

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت افزایش سرعت واکسیناسیون در استان یزد تاکید کرد و افزود: یزد باید رتبه نخست واکسیناسیون کشور باشد و تمامی دستگاه‌ها، رسانه‌ها و رسانه ملی در راستای اقناع کردن مردم نسبت به ضرورت واکسیناسیون تلاش کنند.

جوکار با بیان اینکه به هیچ عنوان نباید برای تخت بیمارستانی در حوزه درمان سقف قائل شویم گفت: باید کمک کنیم و افرادی که توانمندی دارند را به این عرصه وارد کنیم./

پایان پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا