روستاهای اشکذر به روستاهای هدف گردشگری تبدیل شوند

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدصالح جوکار در حاشیه بازدید روستاهای شهرستان اشکذر که در ادامه بازدیدهای حوزه انتخابیه یزد و اشکذر صورت گرفت، اظهار داشت: روستاهای از جمله چرخاب، حسین آباد و حسن آباد و امثال این روستاها، دارای سرمایه های بسیار زیاد نهفته ای هستند.

وی با بیان اینکه یک سری مشکلاتی در این روستاها وجود داشت خاطرنشان کرد: تامین آب شرب یکی از مهمترین مشکلاتی است که این روستاها باآن روبرو هستند.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس تصریح کرد: تکمیل خط ریل آهن و توسعه زیرساخت های گردشگری این روستاها از جمله دیگر مسائلی است که باید دستگاه های مربوطه نسبت به رفع مشکلات و تکمیل اقدامات صورت گرفته تلاش بیشتری داشته باشند.

جوکار با اشاره به اینکه روستاهای این منطقه قابلیت تبدیل به روستاهای هدف گردشگری را دارند، افزود: در این زمینه هم دولت باید اقدامات لازم را انجام دهد و هم مردم و دهیاری ها باید همکاری و همراهی لازم را داشته باشند تا در حوزه گردشگری و بوم گردی‌ها اقدامات لازم صورت پذیرد.

وی، تامین زمین برای مسکن جوانان، بهبود وضعیت راه های دسترسی به روستاها و مواردی از این قبیل را از جمله دیگر مشکلاتی دانست که در این روستاها وجود دارد و دستگاه های مربوطه باید نسبت به رفع این مشکل اقدام لازم را به عمل آورند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا