قطارهای پردیس یزد – تهران باز می‌گردند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس، دکتر محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس، با اشاره به حل مشکل قطارهای پردیس یزد – تهران، گفت: قطارهای پردیس مسیر یزد – تهران و بالعکس مدت دو سال است که توسط شرکت رجا به دلیل بازسازی حذف شده و مسافران به ویژه دانشجویان را برای انجام سفر دچار سردرگمی و مشکل کرده است.

 

نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس اظهار داشت: مکاتبات و جلسات متعددی برای راه اندازی این قطارها صورت گرفته و از آنجا که ارزش این قطارها هزاران میلیارد تومان بوده ولی در حال مستهلک شدن هستند، تنها با تخصیص مبلغ ناچیزی می توان آنها را به خطوط ریلی برگرداند.

 

وی با اشاره به مکاتبات با وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در این خصوص و پاسخ وزیر، گفت: برای رفع این مشکل با دکتر صولت مرتضوی نامه نگاری صورت گرفت و در نهایت وزیر محترم دستور قاطعی برای راه اندازی مجدد این قطارها به مدیرعامل شرکت رجا صادر کرد.

 

جوکار ادامه داد: وزیر خطاب به مدیرعامل شرکت رجا دستوری صادر نمود تا با سفر به یزد در اسرع وقت موضوع را مورد بررسی قرار داده و به هر شکلی که شده قطار پردیس یزد به تهران راه اندازی شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا