دکتر جوکار:

نوسانات بازار ارز و طلا، زندگی مردم را با مشکل مواجه می‌کند/ دولت باید برای کنترل بازار، برنامه ریزی کند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم در مجلس؛ رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد امروز با حضور در دفتر نماینده مردم، به بیان مشکلات کلان استان یزد پرداخت.

دکتر جوکار در این نشست، با اشاره به لزوم ارسال پیوست‌های مرتبط با شورای برنامه‌ریزی استان یزد، گفت: بدون شک با وجود این پیوست‌ها و آشنایی قبلی نسبت به موضوعات شورای برنامه ریزی، خروجی بهتری در جلسات خواهیم داشت.

وی در با بیان اینکه نوسانات ارز و طلا به هیچ عنوان قابل قبول نیست، گفت: دولت در زمینه کنترل بازار ارز و طلا باید برنامه ریزی داشته باشد و این وضعیت اصلا زیبنده نیست.

نماینده مردم، اضافه کرد: گلایه های مردم را در خصوص نوسانات بازار ارز و طلا و اثرات منفی آن بر زندگی آنها را به مسئولان ارشد دولت اعلام کردم و امیدوارم که شاهد تغییرات مثبتی در این زمینه باشیم.

وی عنوان کرد: حقوق کارگران و کارمندان پایین است و با این نوسانات، با مشکلات زیادی مواجه می شوند که می‌طلبد دولت نظارت و برنامه‌ریزی بیشتری داشته باشد و کمترین نوسانات را شاهد باشیم.

تقدیر رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد از کمک‌های تاریخی دکتر جوکار در حوزه معادن / نگاه همه جانبه دکتر جوکار، بی‌نظیر است

دهقانی زاده نیز در ابتدای نشست، از خدمات و پیگیری های دکتر جوکار جهت رفع مشکلات استان یزد تقدیر کرد و گفت: در سفر سال گذشته معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان یزد، دستورات بسیار خوبی از سوی جنابعالی در بخش های مختلف و حتی خارج از حوزه انتخابیه (یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن) برای رفع مشکلات استان از ایشان (دکتر منظور) اخذ شد.

وی با بیان اینکه همراهی و همکاری دکتر جوکار با دولت کم‌نظیر است، اضافه کرد: دیگر نمایندگان استان نیز همکاری خوبی با دولت داشته اند؛ ولی تعامل، پیگیری ها و نگاه همه جانبه جنابعالی(دکتر جوکار) برای رفع مشکلات استان، بی‌نظیر است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد به کمک‌های تاریخی دکتر جوکار در زمینه معادن اشاره کرد و اظهار داشت: شاید برخی از مجموعه ها متوجه این پیگیری ها نباشند؛ اما من به عنوان رئیس سازمان برنامه و بودجه استان متوجه این پیگیری‌ها هستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا