پیام تبریک دکتر جوکار به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها و روز زن

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در پیامی سالروز ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها، گرامی‌داشت روز زن و سالروز ولادت بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) را تبریک گفت.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی، متن پیام به این شرح است؛

ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها، که به نام روز زن و مادر برگزیده شده است، فرصت ارزنده‌ای جهت آشنایی با فضایل بی‌شمار اخلاقی و اجتماعی ایشان برای زنان و مردان این سرزمین است. پیامبر اکرم(ص) فرمودند: فاطمه سلام الله علیها حوریه‌ای است به صورت انسان؛ من هر گاه مشتاق بوی بهشت می‌شوم، دخترم فاطمه(س) را می‌بویم.

اعتلای جامعه در گرو تربيت نسلی سالم از دامن زنان فرهیخته و دین‌باور بوده و زمينه‌ساز تحولات اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی عظیمی در مسير سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران خواهد بود.

نقش زنان در جامعه و خانواده، برتر از مردان است؛ به عبارتی مادر بودن و «تربیت نسل آینده ساز»، مهم‌ترین و بالاترین شغل است؛ چرا که به فرمایش بنیانگذار کبیر انقلاب «از دامن زن، مرد به معراج می‌رسد».

امسال این روز عزیز با سالروز شهادت سردار دلها «حاج قاسم سلیمانی» تقارن یافت، امید که به یمن این روز بزرگ؛ قاسم سلیمانی ها در دامن زنان پرورش یابند؛ چرا که تربیت فرزند از مهمترین کارهای یک زن و بیانگر ارزش و اهمیت کار زنان است.

اینحانب در پایان تبریک صمیمانه خود را به مناسبت فرارسیدن فرخنده سالروز ولادت دختر نبی اکرم اسلام(ص) حضرت فاطمه سلام الله علیها و تقارن مبارک آن با ولادت خجسته حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار انقلاب را نثار زنان و مادران قهرمان‌پرور کشورم می‌کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا