پیام تسلیت دکتر جوکار، در پی درگذشت پدر شهید معظم، علی عظیمی نیا

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس، رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در پیامی، درگذشت پدر بزرگوار «شهید معظم علی عظیمی‌نیا» را تسلیت گفت.

«بسم ربّ الشُّهدا و الصدِّیقین»

پدران معظم شهدا با صبر و استقامت در فراق فرزند شهید خود، تجلی بخش گوهر شهادت در جامعه و سرچشمه جاودان ایثار و فداکاری هستند.

هیچ قلمی یارای وصف این صبر و ایثار نیست؛ آن‌گاه که تمام دارایی یک پدر یا مادر، فرزند است و چه سعادتی از این بالاتر که پدری حسینی‌وار، تمام دارایی‌اش را در راه اعتقادات راستینش فدا کند و جوانان برومند خود را جانانه برای راه سترگ شهادت، رهسپار کند.

مرحوم حاج میرزا محمد عظیمی نیا پدر گرامی شهید والامقام علی عظیمی نیا، از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، پس از سال‌ها صبر و بردباری، ندای حق را لبیک گفت و به‌سوی معبود خویش شتافت که به روح این سفرکرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزند شهیدش درود می‌فرستم.

ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم «شهید معزز علی عظیمی‌ نیا»، از پروردگار متعال علّو، درجات برای آن عزیز سفر کرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان آن شهید به ویژه برادران عزیزم، حاج محمود و مهدی عظیمی نیا، مسألت دارم.

ان‌شاءاللّه روح بلند آن مرحوم، در بالاترین مراتب بارگاه قدسی، با سالار و سرور شهیدان محشور و هم‌جوار گردد.

محمد صالح جوکار
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا