×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین عناوین

امروز : جمعه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۱  .::.   برابر با : Friday, 9 December , 2022  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر

محمدصالح جوکار  رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در دیدار مهدی حیدری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی با وی، گفت: یزدی‌ها آب ندارند ولی شناگران خوبی دارند و در مسابقات واترپلو و شنا و حتی ورزش‌های ساحلی مثل فوتبال ساحلی رتبه‌های خوبی در کشور کسب کرده‌اند. نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: تعداد غرق شدگان ما در استخرهای غیررسمی بسیار بالاست و با توجه به کمبود ...

محمدصالح جوکار درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نشست امروز )یکشنبه ۲۸ فروردین) کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: گزارش کمیته ویژه از حواشی مسابقه فوتبال ایران_لبنان در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد قرائت شد، از آنجایی که برخی از اعضای کمیسیون ویرایشی به متن داشتند مقرر شد متن اصلاح و فردا به هیات رییسه مجلس ارسال شود. این نماینده مجلس اظهار داشت: در گزارش به ضعف مدیریت و نا هماهنگی دستگاه های ...

ضعف مدیریت در برگزاری دیدار ایران و لبنان کاملا روشن بود
05 آوریل 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری دیدار ایران و لبنان هماهنگی و تعامل لازم را با هم نداشته اند.

تدوین گزارش کمیسیون شوراها درباره حواشی بازی ایران و لبنان
04 آوریل 2022

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از تدوین گزارش این کمیسیون درباره حواشی بازی فوتبال تیم‌های ملی ایران و لبنان خبر داد.

مجلس مسئولان برگزاری مسابقه ایران – لبنان را مورد سوال قرار داد/ جوکار: سوء مدیریت اتفاقات مشهد را رقم زد
04 آوریل 2022

در پایان یک نشست صریح و داغ در مجلس پیرامون اتفاقات مربوط به بازی تیم های ملی ایران و لبنان در مشهد، رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با بیان اینکه در ماجرای اتفاقات ورزشگاه مشهد اگر نخواهیم به سوء مدیریت اشاره کنیم، ضعف مدیریت کاملا مشهود است تاکید کرد: این سوء مدیریت تنها به وزارت ورزش بر نمی گردد بلکه همه مجموعه های برگزار کننده را شامل می شود.

تشکیل کمیته حقیقت یاب برای بررسی حواشی اتفاقات مشهد
04 آوریل 2022

رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس گفت: ضعف مدیریت و نبود تعامل میان دستگاه‌های مرتبط در بازی فوتبال ایران و لبنان مشهود است و کمیته حقیقت یاب در این باره تشکیل می‌شود.

مهلت سه روزه‌‌ مجلس درباره‌‌ حوادث مشهد
04 آوریل 2022

رئیس کمیسیون داخلی مجلس شورای اسلامی توضیحاتی را درباره‌‌ جلسه امروز این کمیسیون با موضوع حواشی دیدار ایران-لبنان بیان کرد.

فردا، اتفاقات ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد بررسی می‌شود
03 آوریل 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور از بررسی رفتار غیرمنطقی در حاشیه بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل لبنان در ورزشگاه امام رضا (ع) با حضور مسئولین مربوطه خبر داد.

امیدواریم در آینده نزدیک شاهد اثرگذاری بیشتر اقدامات دولت باشیم
14 مارس 2022

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: سال گذشته در چنین ایامی،مردم در یک شرایط ناامیدی درخصوص آینده کشور به سر می‌بردند اما در حال حاضر یک آرامشی در کشور برقرار است.

توجه مسئولان یزد به حمایت از ورزش قهرمانی افزایش یابد
02 مارس 2022

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس با بیان اینکه توجه مسئولان یزد به حمایت از ورزش قهرمانی افزایش یابد،گفت: تیم والیبال شهداب افتخار استان یزد است.